HAREKET PROJE TASIMACILIGI VE YÜK MÜHENDISLIGI A.S.
HAREKET PROJE TASIMACILIGI VE YÜK MÜHENDISLIGI A.S. HAREKET PROJE TASIMACILIGI VE YÜK MÜHENDISLIGI A.S. HAREKET PROJE TASIMACILIGI VE YÜK MÜHENDISLIGI A.S. HAREKET PROJE TASIMACILIGI VE YÜK MÜHENDISLIGI A.S. HAREKET PROJE TASIMACILIGI VE YÜK MÜHENDISLIGI A.S. HAREKET PROJE TASIMACILIGI VE YÜK MÜHENDISLIGI A.S. HAREKET PROJE TASIMACILIGI VE YÜK MÜHENDISLIGI A.S. HAREKET PROJE TASIMACILIGI VE YÜK MÜHENDISLIGI A.S. HAREKET PROJE TASIMACILIGI VE YÜK MÜHENDISLIGI A.S. HAREKET PROJE TASIMACILIGI VE YÜK MÜHENDISLIGI A.S.
Hareket Hakkında

1957 yilindan kurulan haraket, tecrübesi, güveni ve üstün hizmet standartlari ile proje tasimaciligi, agir ve standart disi kargo tasimaciligi, vinç kiralama, agir kaldirma, indirme ve yerlestirme hizmetleri veriyor.

Indirme ve montaj islemleri, büyük bir titizlikle, uluslararasi standarlarda, son teknoloji ürünü ekipmanlarla gerçeklestiren haraket, kendisini çözüm ortagi olarak seçen firmanin yükünü, daha bulundugu yerden alinmadan, her safhasi en ince ayrintisina kadar projelendiriyor. 


HAREKET PROJE TASIMACILIGI VE YÜK MÜHENDISLIGI A.S.


HAREKET PROJE TASIMACILIGI VE YÜK MÜHENDISLIGI A.S.
T:0216 311 41 41
BASIN ODASI BÜLTEN ARŞİVİ TANITIM BİLGİLERİ