BILGITAS
BILGITAS BILGITAS BILGITAS BILGITAS BILGITAS BILGITAS BILGITAS BILGITAS BILGITAS BILGITAS
Bilgitas Hakkında
1982 yilinda kurulan Bilgitas, Türkiye’nin önde gelen doküman yönetimi çözümleri ve hizmetleri kuruluslarindandir. Japon Kyocera Document Solutions sirketinin Türkiye yetkili distrübütörü Bilgitas, müsterilerine Dijital Çok Fonksiyonlu Fotokopiler, Lazer Yazicilar, Genis Format Yazicilar, Döküman Üretim Sistemleri, Dijital Renkli Baski Makinalari, Yazilim ürünlerinden olusan ürün portföyü ile “Kosulsuz Müsteri Memnuniyeti” ilkesi kapsaminda en hizli ve etkin sekilde servis saglamaktadir. Bilgitas, Türkiye yetkili distribütörü oldugu Kyocera Document Solutions ile uzun yillardir Türkiye fotokopi pazarinin lideridir. ISO 9001 Kalite Belgesine sahip Bilgitas, Tükiyenin en büyük 500 Bilisim Sirketini gösteren Interpromedya Bilisim 500 listesinde yer almaktadir. Bilgitas’in Istanbul (Merkez), Ankara ve Izmir‘de ofisleri bulunmakta olup, kendi ve yetkili bayilerinin uzman kadrolari ile Türkiye çapinda satis ve servis hizmeti sunmaktadir. Bilgitas sahip oldugu deneyim ve enerjiyi, sektörün ihtiyaçlarini önceden tespit etmek, yenilikleri yakindan takip etmek ve son teknoloji ürünleri pazara kazandirmak için kullanmaktadir.

Kyocera Document Solutions Hakkinda

1959 yilinda Japonya’nin Kyoto sehrinde kurulan Kyocera sirketler grubu, seramik parçalar, günes enerjisi panelleri, endüstriyel kesiciler, yari iletken ve elektronik parçalar, LCD ekran ve dokunmatik paneller, telekomunikasyon ekipmanlari, tibbi malzeme, kimyasal malzemeler, fotokopi ve lazer yazici sektörlerinde faaliyet göstermektedir. Fortune 500 sirket listesinde yer alan Kyocera’nin temel felsefesi dogayi koruyan, yasam kalitesini arttiran ürünler gelistirmektir.

Dünyanin lider dökümantasyon çözümleri üreticilerinden ve Kyocera grup sirketlerinden biri olan Kyocera Document Solutions, uzun ömürlü parçalariyla sundugu düsük toplam sahip olma maliyeti ile müsterilerine yazicilar, çok fonksiyonlu sistemler, genis format baski sistemleri, dökümantasyon yazilimlarindan olusan ürün yelpazesini sunmaktadir. Kyocera dokümantasyon ürünlerinin temelini olusturan ECOSYS konsepti Ekonomi, Ekoloji ve Sistem kavramlarina dayanmaktadir. Uzun ömürlü parçalara sahip olan ECOSYS cihazlar bakim, yönetim ve sarf maliyetlerini içeren toplam sahip olma maliyetini minimuma indirirken, maksimum verim, dayaniklilik ve çevre korumasi saglamak üzere tasarlanmistir.

BILGITAS


BILGITAS
T:0212 275 00 20
BASIN ODASI BÜLTEN ARŞİVİ TANITIM BİLGİLERİ