Bancroft Private Equity L.L.P
Bancroft Private Equity L.L.P Bancroft Private Equity L.L.P Bancroft Private Equity L.L.P Bancroft Private Equity L.L.P Bancroft Private Equity L.L.P Bancroft Private Equity L.L.P Bancroft Private Equity L.L.P Bancroft Private Equity L.L.P Bancroft Private Equity L.L.P Bancroft Private Equity L.L.P
Bancroft Private Equity L.L.P Hakkında
Bancoft, Orta ve Dogu Avrupa’ya odaklanmis ve orta ölçekteki firmalara yatirim yapan bölgenin önde gelen özel sermaye fon yönetim sirketlerinden biridir. 1996 yilinda kurdugu ilk yatirim fonundan itibaren toplam 18 farkli sirkete yatirim yapmis ve bu sirketlerin 11 tanesinden basariyla çikmistir. Aralarinda Graniser’in de yer aldigi Standard Profil, Kayalar Kimya ve Eko Finans Faktoring olmak üzere Bancroft’un Türkiye’de 4 yatirimi bulunmaktadir. Kurulusundan itibaren 250 milyon Avro büyüklügündeki fonlari yöneten Bancroft hali hazirda yatirimlarina Bancroft 3 LP fonu ile devam etmektedir.

Graniser Granit Seramik Sanayi ve Ticaret A.S Hakkinda

1999 yilinda kurulan Graniser, Manisa Akhisar'daki 275 dönüm üzerine kurulu üstün teknoloji ile düzenlenmis tesislerinde yilda 23 milyon m2 üretim kapasitesine sahip olup duvar ve yer karosu, sirli granit, seramik ve bordür üretmektedir. Graniser yaklasik 900 çalisani ile yurtiçindeki önemli pazar payinin yanisira, Israil, A.B.D, Yunanistan ve birçok Avrupa Birligi üyesi ülke dahil olmak üzere 30'un üzerinde ülkeye ihracat gerçeklestirmekte ve satislarinin %40'ini ihracattan elde etmektedir. Oldukça genç bir firma olmasina ragmen Graniser; sektörde uzun yillar tecrübeye sahip yönetim kademesi, dinamik kadrosu, dünya standartlarindaki üretim tesisleri, kurumsal yönetim anlayisi ve yenilikçi pazarlama stratejileri ile kisa sürede sektörün önde gelen firmalari arasina girmeyi basarmistir.

Bancroft Private Equity L.L.P


Bancroft Private Equity L.L.P
T:+44 20 7823 9222
BASIN ODASI BÜLTEN ARŞİVİ TANITIM BİLGİLERİ