basın bültenleri, atamalar, transferler, kurumsal video,şirket haberleri, basın odası, basın bülten yayını, basın bülten dağıtımı
basın bültenleri, atamalar, transferler, kurumsal video,şirket haberleri, basın odası, basın bülten yayını, basın bülten dağıtımı basın bültenleri, atamalar, transferler, kurumsal video,şirket haberleri, basın odası, basın bülten yayını, basın bülten dağıtımı basın bültenleri, atamalar, transferler, kurumsal video,şirket haberleri, basın odası, basın bülten yayını, basın bülten dağıtımı basın bültenleri, atamalar, transferler, kurumsal video,şirket haberleri, basın odası, basın bülten yayını, basın bülten dağıtımı basın bültenleri, atamalar, transferler, kurumsal video,şirket haberleri, basın odası, basın bülten yayını, basın bülten dağıtımı basın bültenleri, atamalar, transferler, kurumsal video,şirket haberleri, basın odası, basın bülten yayını, basın bülten dağıtımı basın bültenleri, atamalar, transferler, kurumsal video,şirket haberleri, basın odası, basın bülten yayını, basın bülten dağıtımı basın bültenleri, atamalar, transferler, kurumsal video,şirket haberleri, basın odası, basın bülten yayını, basın bülten dağıtımı basın bültenleri, atamalar, transferler, kurumsal video,şirket haberleri, basın odası, basın bülten yayını, basın bülten dağıtımı basın bültenleri, atamalar, transferler, kurumsal video,şirket haberleri, basın odası, basın bülten yayını, basın bülten dağıtımı
Sıkça Sorulan Sorular ve Cevaplar

Basın bültenlerimiz nerede yayınlanacak? 
Üyelerimizin basın bültenleri iszirvesi.com web sitesinde kuruluşlarına özel hazırlanan basın odasında yayınlanır.

Basın bültenlerimizin gazete, dergi, web sitesi gibi çeşitli yayınlarda yer almasını garanti edebiliyor musunuz? 
Haberlerinizin iszirvesi.com web sitesi dışında farklı yayın organlarında yayınlanması garantisi yoktur. Haberinizin hangi yayın organlarında yayınlandığına dair her hangim bir bilgi raporumuzda mevcut değilidir. Çünkü servis ettiğimiz haberlerde kaynak kullanım zorunluluğu yoktur. Dileyen yayın organına hiç bir izin alamadan haberlerinize yer verebilmektedir.

Basın mensupları sizi takip ediyor mu? 
Evet. Televizyon, gazete, dergi, radyo, web siteleri ve bloglar gibi yayıncı özelliği olan çeşitli yayınların haber servisleri ve editörleri iszirvesi.com’u takip etmektedir.

iszirvesi.com’u kaç kişi takip ediyor? Ziyaretçi trafiğiniz nedir? 
iszirvesi.com da yayınladığınız basın bülteni sayısı, basın bülteninin doğru yazılmış olması, basın bülteni içeriği gibi birçok etken kuruluşunuzun basın bültenlerinin okunması ve başka yayın organlarında yer alması için önemli etkenlerdir. Basın bültenlerimizi hafta içi her gün yaklaşık 60.000 kişi takip etmektedir. iszirvesi.com ana sayfası her gün 40.000 kişi tarafından görüntülenmektedir. Yayınlayacağınız basın bülteni yakaşık 100.000 kişiye ulaştırılabilmektedir.

İnternet kullanıcıları web sitenizi takip ediyor mu? 
Evet, bizim için basın mensupları kadar internet kullanıcılarına ulaşmakta önemlidir. Bu sebepten sitemizde makaleler, ödüller, reklamlar ve atamalar gibi internet kullanıcısının takip edeceği bilgiler mevcuttur.

Basın bültenimiz yayınlandıktan sonra kaç kişi tarafından okunacak? 
iszirvesi.com’da yayınladığınız basın bülteni sayısı, basın bülteninin doğru yazılmış olması, basın bülteni içeriği gibi birçok etken kuruluşunuzun basın bültenlerinin okunma sayısını arttırabilmektedir.Yayınlanan basın bültenleri bazen 1.000 kişi tarafından bazen 65.000 kişi tarafından da okunabilmektedir. Basın bültenlerinizin sadece yayınladığı gün ve takip eden birkaç günde okunmamakta, zaman içerisinde okunmaya devam edilmektedir. Bu sebeple sadece bir adet basın bülteninin kaç defa okunacağından çok, bir yıllık üyeliğiniz boyunca yayınlayacağınız basın bültenlerinin bir bütün olarak kuruluşunuza sağlayacağı faydaya odaklanmanızı tavsiye ediyoruz.

Basın bültenimizi kaç kişi okursa amacına ulaşır? 
Bu sorunun cevabı faaliyet gösterdiğiniz sektöre ve basın bülteninizde duyurmak istediğiniz konuya göre değişmektedir. Bireysel müşterilere sunulan ürün ve hizmetler esas alındığında basın bültenlerini okuyan kişi sayısının çokluğu önem kazanabilmektedir. Kurumsal müşterilere hitap eden ürün ve hizmetlerde ise, okuyan kişi sayısından ziyade kimlerin okuduğu çok daha önemlidir. Bu sebeple bu sorunun tek bir cevabı yoktur.

PR Ajans Rehberi
Basin Bülteni Örnegi
Basin Bülteni Hazirlarken Nelere Dikkat Edilmeli?
Basin Bülteni Ne Ise Yarar?
Basin Bülteni Yazma Nedenleri
Basin Bülteni Hangi Siklikta Hazirlanmalidir?
Sosyal Medya Nedir?