Özel Medline Antalya Hastanesi
Özel Medline Antalya Hastanesi Özel Medline Antalya Hastanesi Özel Medline Antalya Hastanesi Özel Medline Antalya Hastanesi Özel Medline Antalya Hastanesi Özel Medline Antalya Hastanesi Özel Medline Antalya Hastanesi Özel Medline Antalya Hastanesi Özel Medline Antalya Hastanesi Özel Medline Antalya Hastanesi
Özel Medline Hakkında
Özel Medline Görseller
Esas Holding bünyesinde 2007 yilindan itibaren Adana, Antalya, Aydin, Eskisehir ve Konya illerinde hizmet vermekte olan 5 hastane, 2011 yili Ekim ayini takiben Medline Hastaneleri markasi ile faaliyetlerine devam etmektedir.



Medline Hastaneleri, bugün toplamda 46.500m2 kapali alan üzerinde toplam 437 yatagi, 91 yogun bakim yatagi, 23 ameliyathane, 203 doktor ve 446 yardimci saglik personeli kadrosu ile toplam 1400 çalisaniyla yilda 1 milyon kisiye saglik hizmeti sunmaktadir.



Medline Hastaneleri, uzman ve güçlü saglik personeliyle hizmet mükemmelligi saglayarak, hasta ve hasta yakini memnuniyetini en yüksek seviyede tutmak için sürekli kendini gelistirmektedir. Tüm hastaneler, hastalarinin sagligini bir bütün olarak ele almakta, kisiye özel, koruyucu ve tedavi edici yaklasimlariyla ihtiyaçlarina yanit vermektedir. Uygulamakta oldugu tip teknolojileri ve isbirlikleri ile hizmet kalitesini üst seviyede tutan Medline Hastaneleri, önce aileye ve sonrasinda topluma, daha saglikli bir yasam ve gelecek için rehberlik etmektedir. Hasta ve yakinlarinin her zaman yaninda yer alan bir saglik kurumu olmayi, basarisinin en önemli bileseni olarak gören Medline Hastaneleri, hem hizmetleri, hem de sosyal sorumluluk anlayisiyla bu misyonu bulundugu her noktada yerine getirecektir.
Özel Medline Basın Bültenleri
 
Özel Medline Antalya Hastanesi'nden Sevgililer Günü Sürprizi
Özel Medline
Dünyada oldugu gibi Türkiye’de de çesitli etkinliklerle kutlanan 14 Subat Sevgililer Günü, birçok tatli heyecani da beraberinde getiriyor. Özel Medline Antalya Hastanesi de Sevgililer Günü’nde bebeklerini kucaklarina almanin sevincini yasayan anneleri sasirtti. Sevgililer Günü’nde dogum yapan annelere çiçek hediye eden Özel Medline Antalya Hastanesi, ...
01

Özel Medline Antalya Hastanesi


Özel Medline Antalya Hastanesi
T:0242 349 40 40
BASIN ODASI BÜLTEN ARŞİVİ TANITIM BİLGİLERİ