Özel Medline Antalya Hastanesi'nden Sevgililer Günü Sürprizi
Özel Medline Antalya Hastanesi'nden Sevgililer Günü Sürprizi Özel Medline Antalya Hastanesi'nden Sevgililer Günü Sürprizi Özel Medline Antalya Hastanesi'nden Sevgililer Günü Sürprizi Özel Medline Antalya Hastanesi'nden Sevgililer Günü Sürprizi Özel Medline Antalya Hastanesi'nden Sevgililer Günü Sürprizi Özel Medline Antalya Hastanesi'nden Sevgililer Günü Sürprizi Özel Medline Antalya Hastanesi'nden Sevgililer Günü Sürprizi Özel Medline Antalya Hastanesi'nden Sevgililer Günü Sürprizi Özel Medline Antalya Hastanesi'nden Sevgililer Günü Sürprizi Özel Medline Antalya Hastanesi'nden Sevgililer Günü Sürprizi
Özel Medline Basın Bülteni

Özel Medline Antalya Hastanesi'nden Sevgililer Günü Sürprizi

Özel Medline Antalya Hastanesi'nden Sevgililer Günü Sürprizi
iszirvesi.com, 2/20/2013 -- Dünyada oldugu gibi Türkiye’de de çesitli etkinliklerle kutlanan 14 Subat Sevgililer Günü, birçok tatli heyecani da beraberinde getiriyor. Özel Medline Antalya Hastanesi de Sevgililer Günü’nde bebeklerini kucaklarina almanin sevincini yasayan anneleri sasirtti. Sevgililer Günü’nde dogum yapan annelere çiçek hediye eden Özel Medline Antalya Hastanesi, annelerin mutlulugunu pekistirdi.

Özel Medline Antalya Hastanesi tarafindan gerçeklestirilen sürprizin kendilerini oldukça mutlu ettigini belirten yeni anneler, bebekleri ile birlikte ilk Sevgililer Günü’nü kutladilar.

Özel Medline Antalya Hastanesi’nden Pazarlama ve Iletisim Yöneticisi Ayse Tunç konuyla ilgili: “Çocuk sahibi olmak her anne baba için tarif edilemez bir mutluluktur. Biz de ailelerin heyecanlarina ortak olabilmek için onlara ufak bir armaganda bulunduk. Hem annelerin hem de bebeklerin sagliklari için sundugumuz hizmetlerin yaninda özel günlerinde de yanlarinda olmaya çalisiyoruz.” dedi.

DİĞER BASIN BÜLTENLERİ

Özel Medline Antalya Hastanesi'nden Sevgililer Günü Sürprizi


Özel Medline Antalya Hastanesi
T:0242 349 40 40
BASIN ODASI BÜLTEN ARŞİVİ TANITIM BİLGİLERİ
Özel