Çanakkale Filmleri Sahlandi
Çanakkale Filmleri Sahlandi Çanakkale Filmleri Sahlandi Çanakkale Filmleri Sahlandi Çanakkale Filmleri Sahlandi Çanakkale Filmleri Sahlandi Çanakkale Filmleri Sahlandi Çanakkale Filmleri Sahlandi Çanakkale Filmleri Sahlandi Çanakkale Filmleri Sahlandi Çanakkale Filmleri Sahlandi
Ajans Press Basın Bülteni

Çanakkale Filmleri Sahlandi

iszirvesi.com, 3/20/2013 -- Her yil oldugu gibi 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Sehitleri Anma Yildönümü sebebiyle yurt genelinde törenler düzenlendi. Siirler okundu, geçitler düzenlendi, sehit anneleri gözyaslarini tutamadi.

Bir destan olarak nitelendirilen Çanakkale zaferine verilen önem, Ajans Press’ten alinan verilere göre her yil daha çok artiyor. Medya’da yer alan 18 Mart haber adetleri 2009’da sadece 334 adetken, 2012’de bu rakam 1.298 habere erismis bulunuyor.

Ayrica yillardir belgesellere konu olan Destanin artik hemen her yil uzun metraj sinema filmleri vizyona girmekte. Türk sinemasinin göz ardi edilemeyecek ilerleyisi sayesinde ise bu filmler her defasinda biraz daha kaliteli ve ilgi çekici olmakta. Böylelikle yeni nesil, tarihini beyaz perdede izleme sansina erismis bulunmakta.

2012’nin son aylarinda vizyona giren “Çanakkale 1915” ve “Çanakkale Çocuklari” isimli 2 sinema filminin ardindan bu hafta vizyona giren “Çanakkale Yolun Sonu” 6 ay içinde üçüncü Çanakkale filmi olarak dikkatleri çekmekte.

Ajans Press’ten alinan haber adetlerine göre geçtigimiz yil Eylül ayinda baslayan Çanakkale Filmlerinin sahlanmasina medyadan da destek gelerek, Çanakkale Zaferimizi konu alan filmler, yazili basinda 6 aylik bir sürede toplam 1.126 adet haber yapildi.

DİĞER BASIN BÜLTENLERİ
Ajans Press, Box Office Türkiye 2012 Degerlendirmesi
Türkiye'nin Lider Medya Takip Sirketi Ajans Press, Comodo Güvencesinde
''Ustalik Hükümeti'' Bakanlarinin Birinci Yili Dolarken
Türkiye'nin Gündemindeki Ülkeler
Ajans Press Avrupa'da

Çanakkale Filmleri Sahlandi


Ajans Press
T:0212 370 11 00
BASIN ODASI BÜLTEN ARŞİVİ TANITIM BİLGİLERİ