Yepyeni Bir Germanwings Geliyor
Yepyeni Bir Germanwings Geliyor Yepyeni Bir Germanwings Geliyor Yepyeni Bir Germanwings Geliyor Yepyeni Bir Germanwings Geliyor Yepyeni Bir Germanwings Geliyor Yepyeni Bir Germanwings Geliyor Yepyeni Bir Germanwings Geliyor Yepyeni Bir Germanwings Geliyor Yepyeni Bir Germanwings Geliyor Yepyeni Bir Germanwings Geliyor
Germanwings Basın Bülteni

Yepyeni Bir Germanwings Geliyor

Yepyeni Bir Germanwings Geliyor
iszirvesi.com, 12/10/2012 -- Almanya’nin önde gelen low-cost havayollarindan Germanwings, 2013 Temmuz ayindan itibaren köklü bir degisime girecek ve ‘Yeni Germanwings’ olarak hizmet vemeye baslayacak.

Devrim niteliginde olan bu degisiklik ile 1 Temmuz 2013 tarihinde ‘Yeni Germanwings’ markasi altinda tamamen yeni bir marka ve ürün olarak yolcularina ‘a la carte flying’ (alakart uçus) hizmeti vermeye baslayacak. Bu yeni uygulama ile yolcular kendi bireysel ihtiyaçlarina göre paketlerini olusturarak uygun fiyatlarla yüksek kalitede hizmete sahip olabilecekler.

Yeni Germanwings yolcularina 3 farkli hizmet paketi sunacak. En iyi ve yüksek kalitedeki ‘Best’ seçenegi özellikle is seyahati yapan yolcularin tüm ihtiyaçlarini karsilamakla birlikte tatil ve gezi amaçli seyahat eden yolculara da hitap edecek. Ikinci bir seçenek olan ‘Smart’ seçenegi ise yolcularin tüm ek ihtiyaçlarinin karsilandigi, yolcu tarafindan talep edilen her hizmetin saglandigi bir seçenek olacak. Üçüncü ‘Basic’ seçenegi ile yolculara low-cost ayarinda bir hizmet sunulacak.

Lufthansa Yönetim Kurulu Baskani Cristoph Franz: “ ‘Yeni Germanwings’ ile noktadan noktaya baglantilarimiz daha da kuvvetlenecek. Uzun yillara dayanan deneyimler sayesinde gelistirdigimiz bu yeni ürünlerle yolcularimiza en yüksek kalitede hizmeti uygun fiyatlara sunacagiz. Eski ve yeni tüm hizmetlerimizi birlestirerek olusturdugumuz Yeni Germanwings markasi ile Avrupa pazarinda liderligimizi sürdürmeye devam edecegiz. Bu hizmet ile merkezlerimizden, uzun mesafeli uçuslarda da yolcularimiza en üst kalitede uygun fiyatlarda hizmet sunabilecegiz” dedi.

Lufthansa’nin Frankfurt ve Münih merkezlerinden uzak olan ikincil merkezleri de Yeni Germanwings ile 1 Ocak 2013 tarihinden itibaren dinamik ve hareketli bir hale gelecek. 1 Temmuz 2013 tarihinde hizmete girecek olan uygulama ile Lufthansa filosundaki Yeni Germanwings’e ayrilmis uçaklar da dönüstürülecek ve transfer edilecek.

“Ucuz degil ama mantikli fiyatlandirma” politikasina uygun olarak, havayolunun çalisanlari müsterilerin taleplerini karsilamaya odaklanacaklar. Müsteriler Ekonomi sinifinda sunulacak üç farkli tarife uygulamasi olan “best, smart ve basic” seçeneklerinden yararlanma sansi elde edecek. “Best” tarife sektörde standartlari belirleyecek ve Avrupa içi low-cost rotalarda mümkün olan en uygun fiyati temsil edecek. Bu biletten yararlanan müsteri için uçagin en ön 3 sirasinda yer ayrilacak ki bu da orta koltugun bos olmasi ve 81.2 cm’lik rahat diz mesafesi anlamina gelecek. “Best” tarifeden yararlanan yolcular ayni zamanda Lufthansa dinlenme salonlarini kullanma, öncelikli check-in ve güvenlik kontrollerinde fast lane/hizli servis ismi verilen özel hizli bankolardan geçme, Miles&More programinda daha fazla mil kazanma, daha fazla HON Circle mil, normalde verilen bavul limitinin iki kati (23 kiloluk iki bavul), uçus sirasinda a la carte menüden seçme sansi, kolayca uçus degistirme ve iptal imkanlarina sahip olacak.
.
Best tarife su an için ilk asamada Almanya içindeki tüm uçuslari ile Germanwings’in Avusturya, Isviçre, Belçika, Rusya, Fransa ve Ingiltere gibi Avrupa’daki ana pazarlarinda sunulacak.

“Smart” tarife ise Germanwings’in yeni standart tarifesi olacak ve çok kaliteli hizmetler sunan ana ekonomi ürünü olacak. Bu tarife ile uçan yolcular için olabildigince uçagin ön siralarinda yer ayrilacak. Best tarifede uçan yolcular gibi 81.2 cm’lik rahat diz mesafesinden yararlanabilecekler. 23 kg. bagaj tasima imkanlarinin yani sira bir atistirmalik ve alkolsüz içecek ikramindan yararlanabilecekler.

En ucuz olan ürün “Basic” ise geleneksel bir düsük tarifeli havayolu ürünü. Bu tarifeyi seçerek uçan yolcular diledikleri gibi bagaj hakki ve uçus sirasindan yemek servisinden feragat edebilecek. On birinci sira itibariyle ise koltuklarini seçebilecek.

Germanwings’i bu noktada özel kilan uygulama, isteyen yolcularin Smart ve Basic tarifelerde sunulan ekstra hizmetleri kolaylikla satin alma kolayligini saglayabilmesi. Her yolcu kendi istekleri dogrultusunda düsük maliyetli ancak yüksek kaliteye sahip pek çok seçenekten istedigini belirleyerek kendi ürününü yaratabilecek.

Germanwings sözcüsü Thomas Winkelmann: “Germanwings olarak Avrupa havayolu endüstrisinde yeni standartlar koyuyoruz. Yeni ürünlerimiz müsterilerimize düsük maliyetli ve geleneksel havayollarinin en iyi uygulamalarini beraber sunuyor” dedi.
Yaklasik 90 uçak ile Avrupa rotalarindan 20 milyona yakin yolcunun ulasiminin saglanmasi bekleniyor.

DİĞER BASIN BÜLTENLERİ
Germanwings Türkiye Için Iddiali Yeni Marka Ve Ürün Konseptleri Planliyor
Germanwings'den Seyahat Tutkunlarina Hediye
''Paypal'' Artik Germanwings'de
Köln-Berlin Arasi Uçuslar Artiyor
Yilin Besinci Mevsimini Germanwings Ile Yasamanin Tam Zamani

Yepyeni Bir Germanwings Geliyor


GERMANWINGS
T:Turkey +44(0)871 702 9985*
BASIN ODASI BÜLTEN ARŞİVİ TANITIM BİLGİLERİ
Yepyeni
Yepyeni