Semolina ve Pizza Unu; Pasta d'Alfredo'dan Iki Yeni Ürün
Semolina ve Pizza Unu; Pasta d'Alfredo'dan Iki Yeni Ürün Semolina ve Pizza Unu; Pasta d'Alfredo'dan Iki Yeni Ürün Semolina ve Pizza Unu; Pasta d'Alfredo'dan Iki Yeni Ürün Semolina ve Pizza Unu; Pasta d'Alfredo'dan Iki Yeni Ürün Semolina ve Pizza Unu; Pasta d'Alfredo'dan Iki Yeni Ürün Semolina ve Pizza Unu; Pasta d'Alfredo'dan Iki Yeni Ürün Semolina ve Pizza Unu; Pasta d'Alfredo'dan Iki Yeni Ürün Semolina ve Pizza Unu; Pasta d'Alfredo'dan Iki Yeni Ürün Semolina ve Pizza Unu; Pasta d'Alfredo'dan Iki Yeni Ürün Semolina ve Pizza Unu; Pasta d'Alfredo'dan Iki Yeni Ürün
Pasta d'Alfredo Basın Bülteni

Semolina ve Pizza Unu; Pasta d'Alfredo'dan Iki Yeni Ürün

Semolina ve Pizza Unu; Pasta d'Alfredo'dan Iki Yeni Ürün
iszirvesi.com, 4/3/2013 -- Italyan ve dünya mutfak kültürünün en önemli unsurlarindan olan makarnaya ve geleneksel kesimlerine kattigi özgün yorumlarla Pasta d'ALFREDO, iki yeni ürünü daha tüketicilere sundu.

Tamami yurt disindan gelen ürünlerin yerli hammadde ile Ithallerinden daha kaliteli sekilde Türkiye’de üretilmesi üzerine kurulan, basta Italyan tarzi manti, makarna ve sos üreten Pasta d’Alfredo; simdide yine ithal edilen Semolina- makarnalik Irmik (Sifir numara durum bugdayi Irmigi) ve Pizza Unu karisimini üreterek tüketicilere sundu.

Pasta d’Alfredo ürünü Semolina ve Pizza Unu özel karisim ve kullanima hazir olarak 2 kg’lik ambalajlarinda hazirlandi. Bu iki ana hammadde konumundaki her iki ürün ile en üst kalitede ve lezzette Italyan makarna ve Pizza üretmek mümkün olacak.

Basta makarna olmak üzere çok genis bir ürün grubunda ana hammadde olarak kullanilan Irmik; zengin, besleyici ve Glisemik endeksi düsük, una göre daha hafif oldugu için Çorba, Ana yemekler ve Tatli yapiminda kullanilmaktadir. Bu sebeplerden dolayi isinin erbabi sefler sifir numara durum bugdayi Irmigini Un’a her zaman tercih ederler.

Ithal edilen bu ürünleri Türkiye’de en üst kalitede üreterek tüketicilere sunan Pasta d’Alfredo; bu vesile ila hem yerli üreticiye destek olmus, hemde paramizin yurtiçinde kalmasindan dolayida yerli ekonomiye katki saglamanin hakli gururunu yasamaktadir..

Metro Grossmarket’lerde bulunan her iki ürünü direk Pasta d’Alfredo’dan da edinmek mümkündür.

DİĞER BASIN BÜLTENLERİ
Marka Savaslari Tam Gaz
Mutlu Olmak Için 3 Dakika Yeter :Pasta d'ALFREDO Fettuccine

Semolina ve Pizza Unu; Pasta d'Alfredo'dan Iki Yeni Ürün


PASTA D'ALFREDO
T:0212 327 68 44/45
BASIN ODASI BÜLTEN ARŞİVİ TANITIM BİLGİLERİ
Semolina
Semolina