KYOCERA A4 Siyah-Beyaz ve A3 Renkli Yazicilari BLI Ödüllerini Kazandi
KYOCERA A4 Siyah-Beyaz ve A3 Renkli Yazicilari BLI Ödüllerini Kazandi KYOCERA A4 Siyah-Beyaz ve A3 Renkli Yazicilari BLI Ödüllerini Kazandi KYOCERA A4 Siyah-Beyaz ve A3 Renkli Yazicilari BLI Ödüllerini Kazandi KYOCERA A4 Siyah-Beyaz ve A3 Renkli Yazicilari BLI Ödüllerini Kazandi KYOCERA A4 Siyah-Beyaz ve A3 Renkli Yazicilari BLI Ödüllerini Kazandi KYOCERA A4 Siyah-Beyaz ve A3 Renkli Yazicilari BLI Ödüllerini Kazandi KYOCERA A4 Siyah-Beyaz ve A3 Renkli Yazicilari BLI Ödüllerini Kazandi KYOCERA A4 Siyah-Beyaz ve A3 Renkli Yazicilari BLI Ödüllerini Kazandi KYOCERA A4 Siyah-Beyaz ve A3 Renkli Yazicilari BLI Ödüllerini Kazandi KYOCERA A4 Siyah-Beyaz ve A3 Renkli Yazicilari BLI Ödüllerini Kazandi
Bilgitas Basın Bülteni

KYOCERA A4 Siyah-Beyaz ve A3 Renkli Yazicilari BLI Ödüllerini Kazandi

KYOCERA A4 Siyah-Beyaz ve A3 Renkli Yazicilari BLI Ödüllerini Kazandi
iszirvesi.com, 3/20/2013 -- Dünyanin lider doküman çözümleri üreticilerinden KYOCERA Document Solutions’in FS-4300DN ve FS-C8650DN model yazicilari BLI’in çok önemli ödülleri olan “Yilin En Iyisi” ve “Çok Tavsiye Edilir” ödüllerine layik görüldü.

BLI “Yilin En Iyisi” ödülü KYOCERA FS-4300DN modeline büyük çalisma gruplarina uygun en iyi A4 siyah/beyaz yazici olarak seçildiginden verilmistir. FS-4300DN ayrica BLI “Çok Tavsiye Edilir” derecesine de layik görülmüstür.BLI Avrupa Labratuvar Müdürü Lan Latham “Kyocera cihazlarindan üstün güvenirlik bekledik ve FS-4300DN bunu karsiladi.“ seklinde görüslerini bildirmistir. FS-4300DN iki ay süren BL’in zorlu dayaniklilik testlerine tabi tutulmus ve her zamanki gibi dayaniklilik ve herhangi bir servis problemi olmadan çalisma performansi sergilemistir.

FS-4300DN modelinin 500.000 A4 sayfa ömürlü drum ve developer ömrü de BLI’i oldukça etkilemistir. Dakikada 60 sayfa/dakika’ya varan sinifinin en yüksek baski hizi ile sagladigi verimliliginin yaninda kullanicilarin yazdirma tercih ayarlarini kendilerinin yapabilmelerine imkan veren yeni KX 6.0 sürücüsü de ön plana çikmaktadir.

A3 Renkli yazici kategorisinde KYOCERA FS-C8650DN BLI “Seçim” ve ayrica “Çok Tavsiye Edilir” ödüllerini almistir. BLI’in karar vermesinde cihazin mükemmel güvenirligi, üretkenligi ve sinifinda dakikada 55 sayfa A4 siyah/beyaz, 50 sayfa A4 renkli baski hizi ile en iyisi olmasi etkili olmustur. FS-C8650DN üstün baski kalitesine sahiptir ve uzun ömürlü sarf malzemeleri sayesinde çevreye verilen zarari ve isletmelerin toplam sahip olma maliyetlerini azaltir.

Bilgitas Pazarlama ve Is Gelistirme Koordinatörü Türkay Terzigil “BLI KYOCERA FS-C8650DN ve FS-4300DN modelinin üstün baski kalitesini ve üretkenligini testlerde degerlendirmistir ve cihazlarimiz keskin görüntü kalitesi, renk tonlamalarinda üstün dönüstürme yetenegi sayesinde rakipleri arasindan siyrilmislardir.” seklinde görüslerini belirtmistir.

DİĞER BASIN BÜLTENLERİ
Dünyada Bir Ilk : Mgi Df 360
Bilgitas Yeni Nesil Kyocera Yazici Ailesini Piyasaya Sundu
KYOCERA Document Solutions ECOSYS'in 20. Yilini Kutluyor
Bilgitas Bilisim 500'de de Zirvede
KYOCERA TASKalfa Serisine BERTL Bahar 2012 ''Yilin Ofis Ürün Gami''Ödülü

KYOCERA A4 Siyah-Beyaz ve A3 Renkli Yazicilari BLI Ödüllerini Kazandi


BILGITAS
T:0212 275 00 20
BASIN ODASI BÜLTEN ARŞİVİ TANITIM BİLGİLERİ
KYOCERA
KYOCERA