Hareket'ten TÜPRAS'a Ekipman Nakliyesi
Hareket'ten TÜPRAS'a Ekipman Nakliyesi Hareket'ten TÜPRAS'a Ekipman Nakliyesi Hareket'ten TÜPRAS'a Ekipman Nakliyesi Hareket'ten TÜPRAS'a Ekipman Nakliyesi Hareket'ten TÜPRAS'a Ekipman Nakliyesi Hareket'ten TÜPRAS'a Ekipman Nakliyesi Hareket'ten TÜPRAS'a Ekipman Nakliyesi Hareket'ten TÜPRAS'a Ekipman Nakliyesi Hareket'ten TÜPRAS'a Ekipman Nakliyesi Hareket'ten TÜPRAS'a Ekipman Nakliyesi
Hareket Basın Bülteni

Hareket'ten TÜPRAS'a Ekipman Nakliyesi

iszirvesi.com, 2/25/2013 -- Tasimacilik sektörünün lider markalarindan Hareket, enerji tasimaciligi alanindaki faaliyetlerini sürdürüyor. Hareket, Subat ayi içerisinde TÜPRAS’in fuel oil dönüsüm ünitesi isindeki tek parçada 910 tona kadar agir ekipmanlarini tasimaya basladi.

Enerji tasimaciligi alaninda basarisini kanitlayan Hareket, Izmit Tüpras Rafinerisi’nde degeri düsük fuel oil’in, degerli ürünlere dönüstürülmesi için kurulacak olan fuel oil dönüsüm ünitesi projesinde agir ekipmanlarin Derince Limani’ndan Tüpras Rafinerisi’ne tasimalarina basladi.

Hareket 25 ton’dan 910 Ton’a kadar agirliga sahip agir ekipmanlarin önemli bir bölümünün tasinmasi için yeni yatirimi kendinden tahrikli modüler hidrolik treylerlerini kullaniyor. Bu proje kapsaminda yapacagi tasimalarin yani sira Hareket’in 600 tonluk Demag CC 2800-1 vinçi de 18 ay süre ile yatirimin montajinda çalisacak.

DİĞER BASIN BÜLTENLERİ
Hareket'ten 187 Tonluk Trafo Nakli
Hareket 1,7 Milyon Euro'luk Yatirimiyla Daha da Güçlendi

Hareket'ten TÜPRAS'a Ekipman Nakliyesi


HAREKET PROJE TASIMACILIGI VE YÜK MÜHENDISLIGI A.S.
T:0216 311 41 41
BASIN ODASI BÜLTEN ARŞİVİ TANITIM BİLGİLERİ