Germanwings Türkiye Için Iddiali Yeni Marka Ve Ürün Konseptleri Planliyor
Germanwings Türkiye Için Iddiali Yeni Marka Ve Ürün Konseptleri Planliyor Germanwings Türkiye Için Iddiali Yeni Marka Ve Ürün Konseptleri Planliyor Germanwings Türkiye Için Iddiali Yeni Marka Ve Ürün Konseptleri Planliyor Germanwings Türkiye Için Iddiali Yeni Marka Ve Ürün Konseptleri Planliyor Germanwings Türkiye Için Iddiali Yeni Marka Ve Ürün Konseptleri Planliyor Germanwings Türkiye Için Iddiali Yeni Marka Ve Ürün Konseptleri Planliyor Germanwings Türkiye Için Iddiali Yeni Marka Ve Ürün Konseptleri Planliyor Germanwings Türkiye Için Iddiali Yeni Marka Ve Ürün Konseptleri Planliyor Germanwings Türkiye Için Iddiali Yeni Marka Ve Ürün Konseptleri Planliyor Germanwings Türkiye Için Iddiali Yeni Marka Ve Ürün Konseptleri Planliyor
Germanwings Basın Bülteni

Germanwings Türkiye Için Iddiali Yeni Marka Ve Ürün Konseptleri Planliyor

Germanwings Türkiye Için Iddiali Yeni Marka Ve Ürün Konseptleri Planliyor
iszirvesi.com, 3/30/2013 -- 2013 yilinin basindan itibaren Germanwings, Türkiye’de yeni müsteriler kazanmak ve birkaç ay içinde Avrupa’da kendi segmentinde en yüksek degerdeki havayolu ürününü sunmak üzere planlarini uygulamaya basladi.

1 Temmuz 2013 itibariyle bütün yolcularin “à la carte uçus”tan yararlanmasini saglayan yepyeni bir marka ve ürün konsepti “Yeni Germanwings” hayata geçecek. Böylelikle yolcular kendi bireysel ihtiyaçlarina uygun olarak kendi paketlerini tasarlayabilecek, ister hiçbir ek olmadan düsük tarifeli uçustan yararlanabilecek isterlerse ekstra hizmetlerle yüksek kalite seyahat deneyimi yasayacaklar. “Yeni Germanwings” tüm yolcularina ekonomi sinifinda üç farkli tarife paketi sunacak. En yüksek kalitedeki ürün; “Best” özellikle is amaçli seyahat eden yolcularin ihtiyaçlarini karsilarken ayni zamanda zevk için seyahat edenlere de cazip gelecek, “Smart” paket ise bazi ek hizmetleri içinde barindirirken, diledigi takdirde müsterinin baska ek hizmetler de seçerek zenginlestirebildigi bir paket, “Basic” ise sadece temel hizmetlerin oldugu düsük tarifeli paket olacak.

2002 Aralik ayinda Köln’den Istanbul/Türkiye’ye uçuslarina baslayan Germanwings bu yil 10. dogumgününü kutluyor. Bu süre içinde düsük tarifeli havayolu sirketi 2012 yilinda yaklasik 200.000 yolcu olmak üzere, Türkiye’ye ve Türkiye’den iki milyondan fazla yolcu tasidi. Lufthansa çatisinda bulunan Germanwings su an Köln’den ve Stuttgart’tan Istanbul Sabiha Gökçen, Antalya, Izmir, Ankara’ya; Dortmund’dan Istanbul Sabiha Gökçen’e ve Smart Connect sayesinde Stuttgart üzerinden Hamburg ve Hannover’a uçuyor.

Merkezi Köln’de bulunan Germanwings Avrupa’nin önde gelen is merkezleri, Kuzey Afrika ve Israil’e uçuslar düzenliyor. Germanwings’in üç ana hedef kitlesinde, is için seyahat edenler, arkadas&aile ziyareti yapanlar ve keyif için seyahat edenler bulunuyor. Su an is için seyahat edenler Germanwings yolcularinin %42’sini olusturuyor.

DİĞER BASIN BÜLTENLERİ
Germanwings'den Seyahat Tutkunlarina Hediye
Yepyeni Bir Germanwings Geliyor
''Paypal'' Artik Germanwings'de
Köln-Berlin Arasi Uçuslar Artiyor
Yilin Besinci Mevsimini Germanwings Ile Yasamanin Tam Zamani

Germanwings Türkiye Için Iddiali Yeni Marka Ve Ürün Konseptleri Planliyor


GERMANWINGS
T:Turkey +44(0)871 702 9985*
BASIN ODASI BÜLTEN ARŞİVİ TANITIM BİLGİLERİ
Germanwings
Germanwings