Dügününü Sen Hayal Et Cremano Wedding Gerçeklestirsin
Dügününü Sen Hayal Et Cremano Wedding Gerçeklestirsin Dügününü Sen Hayal Et Cremano Wedding Gerçeklestirsin Dügününü Sen Hayal Et Cremano Wedding Gerçeklestirsin Dügününü Sen Hayal Et Cremano Wedding Gerçeklestirsin Dügününü Sen Hayal Et Cremano Wedding Gerçeklestirsin Dügününü Sen Hayal Et Cremano Wedding Gerçeklestirsin Dügününü Sen Hayal Et Cremano Wedding Gerçeklestirsin Dügününü Sen Hayal Et Cremano Wedding Gerçeklestirsin Dügününü Sen Hayal Et Cremano Wedding Gerçeklestirsin Dügününü Sen Hayal Et Cremano Wedding Gerçeklestirsin
Cremano Wedding Basın Bülteni

Dügününü Sen Hayal Et Cremano Wedding Gerçeklestirsin

Dügününü Sen Hayal Et Cremano Wedding Gerçeklestirsin
Cremano Wedding
iszirvesi.com, 5/10/2012 -- Yillardir beklediginiz gün geldi çatti. Nasil bir dügün hayal ediyorsunuz? Sahilde ya da bahçede küçük romantik bir dügün mü? Yoksa saray ihtisaminda büyük bir dügün mü? Hangisini düslüyorsaniz Cremano Wedding tasarladigi muhtesem organizasyonla bunu gerçege dönüstürüyor.

Adini “Creme de la creme Milano”dan alan Cremano Wedding, ister aile arasinda küçük bir tören yapin, ister tüm tanidiklarinizi çagiracaginiz kalabalik, eglencenin sabah kadar sürdügü gösterisli bir dügün, sundugu kusursuz konseptler ve planlama ile kendi masalinizi gerçeklestirmenizi sagliyor.

Kusursuz bir dügün iyi planlama, ciddi bir emek ve bolca enerji gerektiriyor. Pasta, davetiye, çiçek, dekorasyon, catering, fotografçi, nikah sekeri ve daha birçok detayi Cremano Wedding sizin için organize ediyor. Dügüne yurtdisindan ya da sehir disindan gelecek olan misafirlerinizin ulasim, konaklama ve dügün disindaki zamanda güzel vakit geçirmeleri için tüm planlamayi üstleniyor. Cremano Wedding sadece dügün degil; isteginize uygun olarak bekarliga veda, kina gecesi ve balayi organizasyonlari da yapiyor. Size sadece bu özel günün yildizi olmak için hazirlamak kaliyor.

Tüm bu süreci sizin için yöneten Cremano Wedding, yeni bir hayata adim attiginiz bu dönemde sizi destek olmak için ödeme sürecinde de farkini ortaya koyuyor ve dügün masraflarinizi vade farksiz 4 ay erteliyor. Cremano Wedding ile tanismak için www.cremano.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

DİĞER BASIN BÜLTENLERİ

Dügününü Sen Hayal Et Cremano Wedding Gerçeklestirsin


Cremano Wedding
T:0212 352 97 07
BASIN ODASI BÜLTEN ARŞİVİ TANITIM BİLGİLERİ