Domino's'tan Bir Ilk ''Ev Usulü Domates Çorbasi''
Domino's'tan Bir Ilk ''Ev Usulü Domates Çorbasi'' Domino's'tan Bir Ilk ''Ev Usulü Domates Çorbasi'' Domino's'tan Bir Ilk ''Ev Usulü Domates Çorbasi'' Domino's'tan Bir Ilk ''Ev Usulü Domates Çorbasi'' Domino's'tan Bir Ilk ''Ev Usulü Domates Çorbasi'' Domino's'tan Bir Ilk ''Ev Usulü Domates Çorbasi'' Domino's'tan Bir Ilk ''Ev Usulü Domates Çorbasi'' Domino's'tan Bir Ilk ''Ev Usulü Domates Çorbasi'' Domino's'tan Bir Ilk ''Ev Usulü Domates Çorbasi'' Domino's'tan Bir Ilk ''Ev Usulü Domates Çorbasi''
Domino's Pizza Basın Bülteni

Domino's'tan Bir Ilk ''Ev Usulü Domates Çorbasi''

Domino's'tan Bir Ilk ''Ev Usulü Domates Çorbasi''
iszirvesi.com, 7/30/2012 -- En taze malzemelerle pizzalarini hazirlayan ve fark yaratan lezzetleriyle yüzleri gülümseten Domino’s, devrim niteliginde yenilikleri ile tutkunlarini sasirtmaya devam ediyor. Domino’s, Türk geleneksel mutfaginin ve Ramazan sofralarinin en gözde yemegi “Ev Usulü Domates Çorbasi”ni tamamen dogal tadinda sofralarla bulusturuyor.

On bir ayin sultani Ramazan ayinin vazgeçilmezi domates çorbasi, Domino’s Pizza’nin yepyeni formülüyle sadece 3,90 TL’ye kapiniza geliyor. Tarladan toplanan taptaze domateslerle hazirlanan domates çorbasi’ni dumani üstünde tüterken sunan Domino’s, Ramazan ayi basta olmak üzere bir numarali tercihiniz olacak!

Domino’s ustalari tarafindan harmanlanan en taze malzemelerin tam da en lezzetli aninda sofralarla bulusmasiyla baslayan Domino’s keyfi, sofralari sölene dönüstürüyor. Kalitesini Kalder’in Türkiye Müsteri Memnuniyeti Endeksi arastirmalari ile kanitlayan Domino’s, tutkunlarini simartabilmek için yepyeni lezzetlerle farkini gösteriyor. Iftar sofralarini essiz bir ziyafete dönüstüren Domino’s, yeni lezzeti ile annelerin yaptigi domates çorbasini evinize getiriyor. Çorba tüketiminin normalinin iki katina çiktigi Ramazan ayinda, her yedi aileden altisinin keyifle tükettigi domates çorbasi mideyi rahatlatma özelligi ile de sofralarin bas taci oluyor.

Domino’s Pizza’nin dumani üstünde tüten domates çorbasi; dalindan koparilmis taze domates ve baharatlarla pisiriliyor, tane karabiber ve tereyaginin muhtesem uyumuyla akillari çeliyor.

Sicacik domates çorbasi ile lezzet yolculuguna çikabilmek için tek yapmaniz gereken ise Domino’s Pizza’dan siparis vermek.

DİĞER BASIN BÜLTENLERİ
Domino's'dan Tweet'li Pizza Kutusu
Domino's'un Lezzeti Kenarlarina Tasti
Domino's'tan Sevgililere "Ilk Isirikta Ask"
Domino's Pizza'dan Lezzet Üçlemesi ''1+1+1''
Lezzetini Kenara Tasiyan Pizza ''Yeni Italiano''

Domino's'tan Bir Ilk ''Ev Usulü Domates Çorbasi''


Domino's Pizza
BASIN ODASI BÜLTEN ARŞİVİ TANITIM BİLGİLERİ
Domino's'tan