Büyük Beden Jean Bulmak Artik Çok Kolay
Büyük Beden Jean Bulmak Artik Çok Kolay Büyük Beden Jean Bulmak Artik Çok Kolay Büyük Beden Jean Bulmak Artik Çok Kolay Büyük Beden Jean Bulmak Artik Çok Kolay Büyük Beden Jean Bulmak Artik Çok Kolay Büyük Beden Jean Bulmak Artik Çok Kolay Büyük Beden Jean Bulmak Artik Çok Kolay Büyük Beden Jean Bulmak Artik Çok Kolay Büyük Beden Jean Bulmak Artik Çok Kolay Büyük Beden Jean Bulmak Artik Çok Kolay
Dolabimiseviyorum Basın Bülteni

Büyük Beden Jean Bulmak Artik Çok Kolay

Büyük Beden Jean Bulmak Artik Çok Kolay
iszirvesi.com, 2/20/2013 -- Dolabimiseviyorum.com'dan Jean Sürprizi: "Blacviola"

Moda tasarimcisi Melike Çarpatan, Dolabimiseviyorum.com’dan sonra büyük beden kadinlarin hayatini kolaylastiracak bir markaya daha imza atiyor. Artik Blacviola ile büyük beden kadinlar tarzlarindan ödün vermeden vücut tiplerine uygun jeanleri bulabilecekler. Ilk koleksiyonunda flareleg, skinny, boru paça, dar paça ve jean görünümlü non-denim renkli skinnylere yer veren Blacviola, jean modasini büyük bedene uyarliyor. Simdilik sadece Dolabimiseviyorum.com’dan satisi yapilacak olan Blacviola ile artik büyük beden kadinlar da tarz sahibi jeanlerine kavusuyor.

Türkiye’de ilk büyük beden alisveris sitesi olan Dolabimiseviyorum.com’un kurucusu Melike Çarpatan, konusunda önemli bir adim daha atarak ve yeni markasi Blacviola ile büyük beden kadinlara en trend jean modellerini sunuyor.

Kendisi de büyük beden olan Melike Çarpatan, çocuklugundan beri ailesindeki kadinlarin ve kendisinin vücuduna uygun kiyafet bulmakta zorlanmalari nedeniyle bir moda tasarimcisi olup büyük beden kadinlari giydirmenin hayalini kurdu. Egitimini tamamladiktan sonra sektörde uzun yillar çalisan Melike Çarpatan 2012 yilinda ise dolabimiseviyorum.com ile hayalini gerçeklestirdi. Nüfusun %47’sini olusturan büyük beden kadinlarin giyinmek konusunda yasadigi problemlere çözüm getirmek için kurdugu Dolabimiseviyorum.com’dan sonra eksik gördügü model ve tasarimlar için uzun çalismalar sonrasinda Blacviola’yi yaratan Melike Çarpatan, markasini ilk olarak dünya trendlerini takip eden büyük beden jean markasi olarak konumlandiriyor. Büyük beden kadinlarin bulmakta zorlandigi ve çok ihtiyaç duydugu jean pantolon arayisina kendi ihtiyaçlarindan yola çikarak tasarladigi modellerin bulundugu Blacviola ile yanit veren Melike Çarpatan, zamanla koleksiyonu Türkiye’de eksik gördügü gömlek, etek, elbise gibi parçalar ile tamamlamaya devam edecek.

Koleksiyonunda sezonun modasi skinny, boru paça, dar paça, flare leg gibi temel modellerin yani sira jean görünümlü non-denim renkli skinnyler de sunan Melike Çarpatan, modellerde büyük beden kadinlarin rahat etmeleri ve vücutlarinin daha sekilli görünmesi için elastik denim kumaslardan yüksek belli modeller hazirladi. Modellerini hazirlarken ise kendinden ve kendi gibi büyük beden kadinlarin ihtiyaçlarindan ilham aldi.

Blacviola’nin 42 ile 60 beden arasi olan koleksiyonu simdilik sadece Dolabimiseviyorum.com üzerinden satisa sunulan Blacviola ile büyük beden kadinlar dolaplarini daha çok sevecek.

DİĞER BASIN BÜLTENLERİ
Büyük Beden Kadinlar Yeni Yilda "Dolabimi Seviyorum" Ile Daha Sik Ve Iddiali Olacaklar
Artik Anneniz de Dolabini Sevecek

Büyük Beden Jean Bulmak Artik Çok Kolay


DOLABIMISEVIYORUM
T:0212 465 75 40
BASIN ODASI BÜLTEN ARŞİVİ TANITIM BİLGİLERİ
Büyük
Büyük