Ayaks
Ayaks Ayaks Ayaks Ayaks Ayaks Ayaks Ayaks Ayaks Ayaks Ayaks
Ayaks Hakkında
Ayaks, dünya trendlerine uygun, dayanıklı ve konforlu ürünleri geniş bir müşteri kitlesine ulaştırma konusunda, piyasada  önemli rol ve görevler üstlenmiş durumdadır. Ayaks, kendi bünyesindeki tasarım ekibiyle, deri ayakkabı ihraç edip ve tanıtımını yaparken ayrıca rekabetçi fiyatlara, modaya uygun, kaliteli deri ürünler yaratıp üretebilmek için malzeme ithal eder ve yılda dört kez yeni koleksiyonlar çıkarır. Ayaks koleksiyonlarında hem bayanlar hem de erkekler için son modaya uygun deri ayakkabılardan, deri aksesuarlara kadar  geniş bir ürün yelpazesi vardır.

Ayaks şu anda üç adet Came Active Flagship, 5 adet Frame "Network Of Brands" ve  üç adet Ayaks Outlet mağazalarının işletmecisi olarak faaliyet göstermektedir.

İşte, yüksek kalite, deneyim, doğruluk, yenilikçilik gibi tüm bu özellikleriyle Ayaks piyasada aktif ve girişken bir rol oynamaktadır.

Ayaks, yüksek kalitede ürünler, rekabetçi fiyatlar, zamanında teslimat ve hızlı geribildirimle  müşteri memnuniyeti hedefine odaklı olarak kusursuz müşteri hizmetleri üzerine inşa edilmiştir. Ayaks, marka portföyünü daha da genişletmeyi hedeflemektedir ve bu hedefe yönelik güçlü lisansör çalışmalarına önem vermektedir.

Ayaks


Ayaks
T:0212 637 60 54
BASIN ODASI BÜLTEN ARŞİVİ TANITIM BİLGİLERİ