Özel Medline Antalya Hastanesi'nden Sevgililer Günü Sürprizi
Özel Medline Antalya Hastanesi'nden Sevgililer Günü Sürprizi Özel Medline Antalya Hastanesi'nden Sevgililer Günü Sürprizi Özel Medline Antalya Hastanesi'nden Sevgililer Günü Sürprizi Özel Medline Antalya Hastanesi'nden Sevgililer Günü Sürprizi Özel Medline Antalya Hastanesi'nden Sevgililer Günü Sürprizi Özel Medline Antalya Hastanesi'nden Sevgililer Günü Sürprizi Özel Medline Antalya Hastanesi'nden Sevgililer Günü Sürprizi Özel Medline Antalya Hastanesi'nden Sevgililer Günü Sürprizi Özel Medline Antalya Hastanesi'nden Sevgililer Günü Sürprizi Özel Medline Antalya Hastanesi'nden Sevgililer Günü Sürprizi
Özel Medline Basın Bülteni

Özel Medline Antalya Hastanesi'nden Sevgililer Günü Sürprizi

Özel Medline Antalya Hastanesi'nden Sevgililer Günü Sürprizi
iszirvesi.com, 20.2.2013 -- Dünyada olduğu gibi Türkiye’de de çeşitli etkinliklerle kutlanan 14 Şubat Sevgililer Günü, birçok tatlı heyecanı da beraberinde getiriyor. Özel Medline Antalya Hastanesi de Sevgililer Günü’nde bebeklerini kucaklarına almanın sevincini yaşayan anneleri şaşırttı. Sevgililer Günü’nde doğum yapan annelere çiçek hediye eden Özel Medline Antalya Hastanesi, annelerin mutluluğunu pekiştirdi.

Özel Medline Antalya Hastanesi tarafından gerçekleştirilen sürprizin kendilerini oldukça mutlu ettiğini belirten yeni anneler, bebekleri ile birlikte ilk Sevgililer Günü’nü kutladılar.

Özel Medline Antalya Hastanesi’nden Pazarlama ve İletişim Yöneticisi Ayşe Tunç konuyla ilgili: “Çocuk sahibi olmak her anne baba için tarif edilemez bir mutluluktur. Biz de ailelerin heyecanlarına ortak olabilmek için onlara ufak bir armağanda bulunduk. Hem annelerin hem de bebeklerin sağlıkları için sunduğumuz hizmetlerin yanında özel günlerinde de yanlarında olmaya çalışıyoruz.” dedi.

DİĞER BASIN BÜLTENLERİ

Özel Medline Antalya Hastanesi'nden Sevgililer Günü Sürprizi


Özel Medline Antalya Hastanesi
T:0242 349 40 40
BASIN ODASI BÜLTEN ARŞİVİ TANITIM BİLGİLERİ
Özel