KYOCERA A4 Siyah-Beyaz ve A3 Renkli Yazıcıları BLI Ödüllerini Kazandı
KYOCERA A4 Siyah-Beyaz ve A3 Renkli Yazıcıları BLI Ödüllerini Kazandı KYOCERA A4 Siyah-Beyaz ve A3 Renkli Yazıcıları BLI Ödüllerini Kazandı KYOCERA A4 Siyah-Beyaz ve A3 Renkli Yazıcıları BLI Ödüllerini Kazandı KYOCERA A4 Siyah-Beyaz ve A3 Renkli Yazıcıları BLI Ödüllerini Kazandı KYOCERA A4 Siyah-Beyaz ve A3 Renkli Yazıcıları BLI Ödüllerini Kazandı KYOCERA A4 Siyah-Beyaz ve A3 Renkli Yazıcıları BLI Ödüllerini Kazandı KYOCERA A4 Siyah-Beyaz ve A3 Renkli Yazıcıları BLI Ödüllerini Kazandı KYOCERA A4 Siyah-Beyaz ve A3 Renkli Yazıcıları BLI Ödüllerini Kazandı KYOCERA A4 Siyah-Beyaz ve A3 Renkli Yazıcıları BLI Ödüllerini Kazandı KYOCERA A4 Siyah-Beyaz ve A3 Renkli Yazıcıları BLI Ödüllerini Kazandı
Bilgitaş Basın Bülteni

KYOCERA A4 Siyah-Beyaz ve A3 Renkli Yazıcıları BLI Ödüllerini Kazandı

KYOCERA A4 Siyah-Beyaz ve A3 Renkli Yazıcıları BLI Ödüllerini Kazandı
iszirvesi.com, 20.3.2013 -- Dünyanın lider doküman çözümleri üreticilerinden KYOCERA Document Solutions’ın FS-4300DN ve FS-C8650DN model yazıcıları BLI’ın çok önemli ödülleri olan “Yılın En İyisi” ve “Çok Tavsiye Edilir” ödüllerine layık görüldü.

BLI “Yılın En İyisi” ödülü KYOCERA FS-4300DN modeline büyük çalışma gruplarına uygun en iyi A4 siyah/beyaz yazıcı olarak seçildiğinden verilmiştir. FS-4300DN ayrıca BLI “Çok Tavsiye Edilir” derecesine de layık görülmüştür.BLI Avrupa Labratuvar Müdürü Lan Latham “Kyocera cihazlarından üstün güvenirlik bekledik ve FS-4300DN bunu karşıladı.“ şeklinde görüşlerini bildirmiştir. FS-4300DN iki ay süren BL’ın zorlu dayanıklılık testlerine tabi tutulmuş ve her zamanki gibi dayanıklılık ve herhangi bir servis problemi olmadan çalışma performansı sergilemiştir.

FS-4300DN modelinin 500.000 A4 sayfa ömürlü drum ve developer ömrü de BLI’ı oldukça etkilemiştir. Dakikada 60 sayfa/dakika’ya varan sınıfının en yüksek baskı hızı ile sağladığı verimliliğinin yanında kullanıcıların yazdırma tercih ayarlarını kendilerinin yapabilmelerine imkan veren yeni KX 6.0 sürücüsü de ön plana çıkmaktadır.

A3 Renkli yazıcı kategorisinde KYOCERA FS-C8650DN BLI “Seçim” ve ayrıca “Çok Tavsiye Edilir” ödüllerini almıştır. BLI’ın karar vermesinde cihazın mükemmel güvenirliği, üretkenliği ve sınıfında dakikada 55 sayfa A4 siyah/beyaz, 50 sayfa A4 renkli baskı hızı ile en iyisi olması etkili olmuştur. FS-C8650DN üstün baskı kalitesine sahiptir ve uzun ömürlü sarf malzemeleri sayesinde çevreye verilen zararı ve işletmelerin toplam sahip olma maliyetlerini azaltır.

Bilgitaş Pazarlama ve İş Geliştirme Koordinatörü Türkay Terzigil “BLI KYOCERA FS-C8650DN ve FS-4300DN modelinin üstün baskı kalitesini ve üretkenliğini testlerde değerlendirmiştir ve cihazlarımız keskin görüntü kalitesi, renk tonlamalarında üstün dönüştürme yeteneği sayesinde rakipleri arasından sıyrılmışlardır.” şeklinde görüşlerini belirtmiştir.

DİĞER BASIN BÜLTENLERİ
Dünyada Bir İlk : Mgi Df 360
Bilgitaş Yeni Nesil Kyocera Yazıcı Ailesini Piyasaya Sundu
KYOCERA Document Solutions ECOSYS'in 20. Yılını Kutluyor
Bilgitaş Bilişim 500'de de Zirvede
KYOCERA TASKalfa Serisine BERTL Bahar 2012 ''Yılın Ofis Ürün Gamı''Ödülü

KYOCERA A4 Siyah-Beyaz ve A3 Renkli Yazıcıları BLI Ödüllerini Kazandı


BİLGİTAŞ
T:0212 275 00 20
BASIN ODASI BÜLTEN ARŞİVİ TANITIM BİLGİLERİ
KYOCERA
KYOCERA