Hareket'ten TÜPRAŞ'a Ekipman Nakliyesi
Hareket'ten TÜPRAŞ'a Ekipman Nakliyesi Hareket'ten TÜPRAŞ'a Ekipman Nakliyesi Hareket'ten TÜPRAŞ'a Ekipman Nakliyesi Hareket'ten TÜPRAŞ'a Ekipman Nakliyesi Hareket'ten TÜPRAŞ'a Ekipman Nakliyesi Hareket'ten TÜPRAŞ'a Ekipman Nakliyesi Hareket'ten TÜPRAŞ'a Ekipman Nakliyesi Hareket'ten TÜPRAŞ'a Ekipman Nakliyesi Hareket'ten TÜPRAŞ'a Ekipman Nakliyesi Hareket'ten TÜPRAŞ'a Ekipman Nakliyesi
Hareket Basın Bülteni

Hareket'ten TÜPRAŞ'a Ekipman Nakliyesi

iszirvesi.com, 25.2.2013 -- Taşımacılık sektörünün lider markalarından Hareket, enerji taşımacılığı alanındaki faaliyetlerini sürdürüyor. Hareket, Şubat ayı içerisinde TÜPRAŞ’ın fuel oil dönüşüm ünitesi işindeki tek parçada 910 tona kadar ağır ekipmanlarını taşımaya başladı.

Enerji taşımacılığı alanında başarısını kanıtlayan Hareket, İzmit Tüpraş Rafinerisi’nde değeri düşük fuel oil’in, değerli ürünlere dönüştürülmesi için kurulacak olan fuel oil dönüşüm ünitesi projesinde ağır ekipmanların Derince Limanı’ndan Tüpraş Rafinerisi’ne taşımalarına başladı.

Hareket 25 ton’dan 910 Ton’a kadar ağırlığa sahip ağır ekipmanların önemli bir bölümünün taşınması için yeni yatırımı kendinden tahrikli modüler hidrolik treylerlerini kullanıyor. Bu proje kapsamında yapacağı taşımaların yanı sıra Hareket’in 600 tonluk Demag CC 2800-1 vinçi de 18 ay süre ile yatırımın montajında çalışacak.

DİĞER BASIN BÜLTENLERİ
Hareket'ten 187 Tonluk Trafo Nakli
Hareket 1,7 Milyon Euro'luk Yatırımıyla Daha da Güçlendi

Hareket'ten TÜPRAŞ'a Ekipman Nakliyesi


HAREKET PROJE TAŞIMACILIĞI VE YÜK MÜHENDİSLİĞİ A.Ş.
T:0216 311 41 41
BASIN ODASI BÜLTEN ARŞİVİ TANITIM BİLGİLERİ