Gurme İtalyan Pizzası
Gurme İtalyan Pizzası Gurme İtalyan Pizzası Gurme İtalyan Pizzası Gurme İtalyan Pizzası Gurme İtalyan Pizzası Gurme İtalyan Pizzası Gurme İtalyan Pizzası Gurme İtalyan Pizzası Gurme İtalyan Pizzası Gurme İtalyan Pizzası
Bafetto Basın Bülteni

Gurme İtalyan Pizzası

Gurme İtalyan Pizzası
iszirvesi.com, 14.2.2013 -- Bafetto’dan Acılı Ezmeli-Humuslu Pizza

Bağdat Caddesinde hizmet veren Bafetto, İtalyan pizzasını yöresel mezelerle birleştirdi ve acılı ezmeli-humuslu pizzayı beğeniye sundu.

Gerçek İtalyan pizzasını uygun fiyata sunan Bafetto, Bağdat Caddesi Şaşkınbakkal’da hizmet veriyor. İtalya’nın en iyi pizza ustalarından alınan eğitimlerle oluşturulan pizza hamuru, en az 48 saat mayalandırmada bekletildiği için hiç yemediğiniz kadar hafif. Bu hafif ve kağıt incelediğindeki hamur, İtalya’dan getirtilen özel sosun taze domates ve baharatlarla harmanlanmasıyla oluşan karışım ile birleşiyor. Üzerine koyulan mozzarella ve kaliteli malzemelerle ortaya çıkan pizza lezzetiyle fark yaratıyor.

Mezeli Pizza

Butik pizza restoranı olarak hizmet veren Bafetto’nun menüsünde birbirinden lezzetli pek çok pizza çeşidi bulunuyor. Herkesin damak tadına uyacak yaklaşık 25 farklı pizzası bulunan Bafetto, özel tatlarıyla da dikkat çekiyor. Humus ve acılı ezme ile hazırlanan Bafetto pizza, üzerine roka konularak servis ediliyor.

Hem Hesapli Hem Gurme

Bafetto lezzet ve kalitenin yanı sıra fiyat konusunda da oldukça iddialı. Gurme İtalyan pizzasını çok iyi fiyata sunan Bafetto’da pizzalar 9,90 TL’den başlıyor ve sadece 19,90 TL’ye kadar uzanıyor. Böylece nefis İtalyan pizzalarının bir gurme lezzetinden çıkartılıp daha geniş bir kesime ulaştırılması hedefleniyor. Ayrıca hafta içi her gün 12:00-18:00 saatleri arasında 2 al 1 öde kampanyasından yararlanılabiliyor.

Bu Pizzalar Şişmanlatmiyor

Bafetto ‘pizza şişmanlatır’ algısını kırmayı hedefliyor. Kağıt inceliğindeki hamuru özel bir formülle hazırlayan Bafetto’nun pizzaları hem sağlıklı hem de diğer pizzalara oranla düşük kalorili. Tüm pizzalarda tam buğday hamuru seçeneği de bulunuyor.

İlk şubesi Bağdat Caddesi’nde açılan Bafetto, 2013 yılı sonuna kadar restoran sayısını 5’e çıkarmayı hedefliyor. Siz de şehrin en İtalyan pizzasını tatmak ve keyifli vakit geçirmek istiyorsanız, haftanın her günü 11:00 - 24:00 saatleri arasında hizmet veren Bafetto’ya muhakkak uğrayın!

DİĞER BASIN BÜLTENLERİ
''Şişmanlatmayan''Gurme İtalyan Pizzası

Gurme İtalyan Pizzası


Bafetto
T:0216 360 12 07
BASIN ODASI BÜLTEN ARŞİVİ TANITIM BİLGİLERİ
Gurme
Gurme