Germanwings Türkiye İçin İddialı Yeni Marka Ve Ürün Konseptleri Planlıyor
Germanwings Türkiye İçin İddialı Yeni Marka Ve Ürün Konseptleri Planlıyor Germanwings Türkiye İçin İddialı Yeni Marka Ve Ürün Konseptleri Planlıyor Germanwings Türkiye İçin İddialı Yeni Marka Ve Ürün Konseptleri Planlıyor Germanwings Türkiye İçin İddialı Yeni Marka Ve Ürün Konseptleri Planlıyor Germanwings Türkiye İçin İddialı Yeni Marka Ve Ürün Konseptleri Planlıyor Germanwings Türkiye İçin İddialı Yeni Marka Ve Ürün Konseptleri Planlıyor Germanwings Türkiye İçin İddialı Yeni Marka Ve Ürün Konseptleri Planlıyor Germanwings Türkiye İçin İddialı Yeni Marka Ve Ürün Konseptleri Planlıyor Germanwings Türkiye İçin İddialı Yeni Marka Ve Ürün Konseptleri Planlıyor Germanwings Türkiye İçin İddialı Yeni Marka Ve Ürün Konseptleri Planlıyor
Germanwıngs Basın Bülteni

Germanwings Türkiye İçin İddialı Yeni Marka Ve Ürün Konseptleri Planlıyor

Germanwings Türkiye İçin İddialı Yeni Marka Ve Ürün Konseptleri Planlıyor
iszirvesi.com, 30.3.2013 -- 2013 yılının başından itibaren Germanwings, Türkiye’de yeni müşteriler kazanmak ve birkaç ay içinde Avrupa’da kendi segmentinde en yüksek değerdeki havayolu ürününü sunmak üzere planlarını uygulamaya başladı.

1 Temmuz 2013 itibariyle bütün yolcuların “à la carte uçuş”tan yararlanmasını sağlayan yepyeni bir marka ve ürün konsepti “Yeni Germanwings” hayata geçecek. Böylelikle yolcular kendi bireysel ihtiyaçlarına uygun olarak kendi paketlerini tasarlayabilecek, ister hiçbir ek olmadan düşük tarifeli uçuştan yararlanabilecek isterlerse ekstra hizmetlerle yüksek kalite seyahat deneyimi yaşayacaklar. “Yeni Germanwings” tüm yolcularına ekonomi sınıfında üç farklı tarife paketi sunacak. En yüksek kalitedeki ürün; “Best” özellikle iş amaçlı seyahat eden yolcuların ihtiyaçlarını karşılarken aynı zamanda zevk için seyahat edenlere de cazip gelecek, “Smart” paket ise bazı ek hizmetleri içinde barındırırken, dilediği takdirde müşterinin başka ek hizmetler de seçerek zenginleştirebildiği bir paket, “Basic” ise sadece temel hizmetlerin olduğu düşük tarifeli paket olacak.

2002 Aralık ayında Köln’den İstanbul/Türkiye’ye uçuşlarına başlayan Germanwings bu yıl 10. doğumgününü kutluyor. Bu süre içinde düşük tarifeli havayolu şirketi 2012 yılında yaklaşık 200.000 yolcu olmak üzere, Türkiye’ye ve Türkiye’den iki milyondan fazla yolcu taşıdı. Lufthansa çatısında bulunan Germanwings şu an Köln’den ve Stuttgart’tan İstanbul Sabiha Gökçen, Antalya, İzmir, Ankara’ya; Dortmund’dan İstanbul Sabiha Gökçen’e ve Smart Connect sayesinde Stuttgart üzerinden Hamburg ve Hannover’a uçuyor.

Merkezi Köln’de bulunan Germanwings Avrupa’nın önde gelen iş merkezleri, Kuzey Afrika ve İsrail’e uçuşlar düzenliyor. Germanwings’in üç ana hedef kitlesinde, iş için seyahat edenler, arkadaş&aile ziyareti yapanlar ve keyif için seyahat edenler bulunuyor. Şu an iş için seyahat edenler Germanwings yolcularının %42’sini oluşturuyor.

DİĞER BASIN BÜLTENLERİ
Germanwings'den Seyahat Tutkunlarına Hediye
Yepyeni Bir Germanwıngs Geliyor
''Paypal'' Artık Germanwıngs'de
Köln-Berlin Arası Uçuşlar Artıyor
Yılın Beşinci Mevsimini Germanwıngs İle Yaşamanın Tam Zamanı

Germanwings Türkiye İçin İddialı Yeni Marka Ve Ürün Konseptleri Planlıyor


GERMANWINGS
T:Turkey +44(0)871 702 9985*
BASIN ODASI BÜLTEN ARŞİVİ TANITIM BİLGİLERİ
Germanwings
Germanwings