Düğününü Sen Hayal Et Cremano Wedding Gerçekleştirsin
Düğününü Sen Hayal Et Cremano Wedding Gerçekleştirsin Düğününü Sen Hayal Et Cremano Wedding Gerçekleştirsin Düğününü Sen Hayal Et Cremano Wedding Gerçekleştirsin Düğününü Sen Hayal Et Cremano Wedding Gerçekleştirsin Düğününü Sen Hayal Et Cremano Wedding Gerçekleştirsin Düğününü Sen Hayal Et Cremano Wedding Gerçekleştirsin Düğününü Sen Hayal Et Cremano Wedding Gerçekleştirsin Düğününü Sen Hayal Et Cremano Wedding Gerçekleştirsin Düğününü Sen Hayal Et Cremano Wedding Gerçekleştirsin Düğününü Sen Hayal Et Cremano Wedding Gerçekleştirsin
Cremano Wedding Basın Bülteni

Düğününü Sen Hayal Et Cremano Wedding Gerçekleştirsin

Düğününü Sen Hayal Et Cremano Wedding Gerçekleştirsin
Cremano Wedding
iszirvesi.com, 10.5.2012 -- Yıllardır beklediğiniz gün geldi çattı. Nasıl bir düğün hayal ediyorsunuz? Sahilde ya da bahçede küçük romantik bir düğün mü? Yoksa saray ihtişamında büyük bir düğün mü? Hangisini düşlüyorsanız Cremano Wedding tasarladığı muhteşem organizasyonla bunu gerçeğe dönüştürüyor.

Adını “Creme de la creme Milano”dan alan Cremano Wedding, ister aile arasında küçük bir tören yapın, ister tüm tanıdıklarınızı çağıracağınız kalabalık, eğlencenin sabah kadar sürdüğü gösterişli bir düğün, sunduğu kusursuz konseptler ve planlama ile kendi masalınızı gerçekleştirmenizi sağlıyor.

Kusursuz bir düğün iyi planlama, ciddi bir emek ve bolca enerji gerektiriyor. Pasta, davetiye, çiçek, dekorasyon, catering, fotoğrafçı, nikah şekeri ve daha birçok detayı Cremano Wedding sizin için organize ediyor. Düğüne yurtdışından ya da şehir dışından gelecek olan misafirlerinizin ulaşım, konaklama ve düğün dışındaki zamanda güzel vakit geçirmeleri için tüm planlamayı üstleniyor. Cremano Wedding sadece düğün değil; isteğinize uygun olarak bekarlığa veda, kına gecesi ve balayı organizasyonları da yapıyor. Size sadece bu özel günün yıldızı olmak için hazırlamak kalıyor.

Tüm bu süreci sizin için yöneten Cremano Wedding, yeni bir hayata adım attığınız bu dönemde sizi destek olmak için ödeme sürecinde de farkını ortaya koyuyor ve düğün masraflarınızı vade farksız 4 ay erteliyor. Cremano Wedding ile tanışmak için www.cremano.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

DİĞER BASIN BÜLTENLERİ

Düğününü Sen Hayal Et Cremano Wedding Gerçekleştirsin


Cremano Wedding
T:0212 352 97 07
BASIN ODASI BÜLTEN ARŞİVİ TANITIM BİLGİLERİ