Domino's'un Lezzeti Kenarlarına Taştı
Domino's'un Lezzeti Kenarlarına Taştı Domino's'un Lezzeti Kenarlarına Taştı Domino's'un Lezzeti Kenarlarına Taştı Domino's'un Lezzeti Kenarlarına Taştı Domino's'un Lezzeti Kenarlarına Taştı Domino's'un Lezzeti Kenarlarına Taştı Domino's'un Lezzeti Kenarlarına Taştı Domino's'un Lezzeti Kenarlarına Taştı Domino's'un Lezzeti Kenarlarına Taştı Domino's'un Lezzeti Kenarlarına Taştı
Domino's Pizza Basın Bülteni

Domino's'un Lezzeti Kenarlarına Taştı

Domino's'un Lezzeti Kenarlarına Taştı
iszirvesi.com, 20.3.2013 -- Lezzetin adı Domino’s Pizza, “Bol peynirli kenarı” ile her bir lokmada farklı bir tat sunuyor. Tutkunu olunan lezzet Domino’s, pizzalarının kenarlarına doldurduğu baharatlı ve leziz mozarella peyniri ile iddiasını pekiştiriyor.

Menüsünde bulunan enfes tatları ile seçimi zorlaştıran Domino’s, kenarında yaptığı lezzet farkı ile de alışkanlıkları değiştiriyor. İlk defa Domino’s Pizza’nın lezzet ustaları tarafından hazırlanan “Bol peynir kenar”, içerisinden akan sıcacık, baharatlı mozzerella ile akılları baştan alıyor. Hamurun içinde gizlenen lezzet, % 100 mozzerella peyniri ile ilk ısırışta kendine bağlıyor. “Bol peynirli kenarın” orta boyu, kısa bir süre için 2,90 TL farkla pizza severleri bekliyor.

Domino’s Pizza’nın tüm lezzet kaçamaklarında sunulabilen yepyeni, baharatlı peynir dolgulu kenarlar; % 100 mozzerella peyniri ve çeşitli baharatların birleşimi ile hazırlanıyor.

Siz de bu lezzet deneyiminin bir parçası olmak ve cazip promosyon fırsatından yararlanabilmek için; www.dominos.com.tr, 444 33 22 ya da Domino’s Pizza iPhone applications’ndan sipariş verebilirsiniz. Domino’s Pizza’nın kışkırtıcı lezzetleri 30 dakikada kapınızda!

DİĞER BASIN BÜLTENLERİ
Domino's'dan Tweet'li Pizza Kutusu
Domino's'tan Sevgililere "İlk Isırıkta Aşk"
Domino's Pizza'dan Lezzet Üçlemesi ''1+1+1''
Domino's'tan Bir İlk ''Ev Usulü Domates Çorbası''
Lezzetini Kenara Taşıyan Pizza ''Yeni Italiano''

Domino's'un Lezzeti Kenarlarına Taştı


Domino's Pizza
BASIN ODASI BÜLTEN ARŞİVİ TANITIM BİLGİLERİ
Domino's'un
Domino's'un