Domino's'dan Tweet'li Pizza Kutusu
Domino's'dan Tweet'li Pizza Kutusu Domino's'dan Tweet'li Pizza Kutusu Domino's'dan Tweet'li Pizza Kutusu Domino's'dan Tweet'li Pizza Kutusu Domino's'dan Tweet'li Pizza Kutusu Domino's'dan Tweet'li Pizza Kutusu Domino's'dan Tweet'li Pizza Kutusu Domino's'dan Tweet'li Pizza Kutusu Domino's'dan Tweet'li Pizza Kutusu Domino's'dan Tweet'li Pizza Kutusu
Domino's Pizza Basın Bülteni

Domino's'dan Tweet'li Pizza Kutusu

Domino's'dan Tweet'li Pizza Kutusu
iszirvesi.com, 30.3.2013 -- Acıkınca Kafası Domino’s’a Gidenlerin Tweet’leri Pizza Kutularında

Lezzet ve eğlence dünyası Domino’s Pizza, kışkırtıcı tadını sosyal medyada da konuşturuyor. Yeniliklere açık ve enerjik yapısıyla sosyal medyada da farklılık yaratan Domino’s Pizza, Twitter üzerinden yürütülecek yepyeni kampanyasıyla kullanıcıları şaşırtmayı amaçlıyor.

Domino’s Pizza’nın iki hafta sürecek uygulaması ile Twitter'dan veya kafangider.com websitesi üzerinden #kafangider hashtag'iyle tweet atan ve en çok retweet edilen 3 tweet, belirli bir süre boyunca tüm siparişlerde Domino's Pizza kutularında yer alacak. Ayrıca tweet atan tüm katılımcıların nick'leri de bu kutuların üzerinde görülebilecek.

Tüm bunlara ek olarak tweet atanlar arasında yapılacak çekilişle, her gün için 30 kişiye ücretsiz pizza kuponu hediye ederek, pizza severlerin eğlencesine eğlence katılacak.

Siz de bu lezzet deneyiminin bir parçası olmak ve pizza kutularında tweet’leriniz ile yer almak istiyorsanız #kafangider hashtag'iyle tweet atmayı unutmayın…

DİĞER BASIN BÜLTENLERİ
Domino's'un Lezzeti Kenarlarına Taştı
Domino's'tan Sevgililere "İlk Isırıkta Aşk"
Domino's Pizza'dan Lezzet Üçlemesi ''1+1+1''
Domino's'tan Bir İlk ''Ev Usulü Domates Çorbası''
Lezzetini Kenara Taşıyan Pizza ''Yeni Italiano''

Domino's'dan Tweet'li Pizza Kutusu


Domino's Pizza
BASIN ODASI BÜLTEN ARŞİVİ TANITIM BİLGİLERİ
Domino's'dan