Domino's Pizza'dan Lezzet Üçlemesi ''1+1+1''
Domino's Pizza'dan Lezzet Üçlemesi ''1+1+1'' Domino's Pizza'dan Lezzet Üçlemesi ''1+1+1'' Domino's Pizza'dan Lezzet Üçlemesi ''1+1+1'' Domino's Pizza'dan Lezzet Üçlemesi ''1+1+1'' Domino's Pizza'dan Lezzet Üçlemesi ''1+1+1'' Domino's Pizza'dan Lezzet Üçlemesi ''1+1+1'' Domino's Pizza'dan Lezzet Üçlemesi ''1+1+1'' Domino's Pizza'dan Lezzet Üçlemesi ''1+1+1'' Domino's Pizza'dan Lezzet Üçlemesi ''1+1+1'' Domino's Pizza'dan Lezzet Üçlemesi ''1+1+1''
Domino's Pizza Basın Bülteni

Domino's Pizza'dan Lezzet Üçlemesi ''1+1+1''

Domino's Pizza'dan Lezzet Üçlemesi ''1+1+1''
iszirvesi.com, 12/5/2012 -- Yemek yemeyi ziyafete, birlikteligi lezzetli anlara ve pizzayi eglenceye dönüstüren Domino’s, her sey pizza severler için diyor ve yepyeni kampanyasi ile akillari bastan aliyor. Domino’s Pizza’nin tartismasiz en cazip kampanyasi 1+1+1, lezzet yolculugunu üçe katliyor. Domino’s’un üç birlik yeni kampanyasinda; Mangal Lezzetleri’nden orta boy bir pizza alana bir adet orta boy pizza ve 1 Litre Coca-Cola hediye…

Hamurunun üzerinde eriyen nefis mozerella peyniri ve birbirinden taze malzemeleriyle büyük küçük herkesin lezzet kaçamagi Domino’s, çilgin kampanyasi ile 1–9 Aralik tarihlerinde de pizza tutkunlarina ziyafet sunuyor. Domino’s Pizza’nin yepyeni promosyonu kapsaminda; Mangal Lezzetleri’nden birini tercih edenlere, istedigi çesit orta boy herhangi bir pizza ve bir litre Coca-Cola ücretsiz olarak sunuluyor.

Türk damak tadinin gelismis lezzetlerini pizzalari ile bulusturan Domino’s, Mangal Lezzetleri ile de geleneksel tatlardan ödün vermeyenlerin gözdesi… Etli ve tavuklu seçeneklerinden olusan Mangal Lezzetleri, karsi konulmaz tadi ve görüntüsüyle istah kabartiyor.

Etli Manga Pizza; yüzde 100 dana etinden üretilmis biftek parçalari, misket köfte, mangalin vazgeçilmezleri küp sucuk, yesilbiber ve cherry domates ile bir araya gelerek Domino’s Pizza lezzet kutusu ile sofralara tasiniyor. Nefis Tavuklu Mangal Pizza ise; yüzde 100 gerçek but ve tavukgögsü parçalari, Meksika biberi, sogan, kurutulmus domates, badem, sarimsak, karabiber, kisnis ve kimyonun essiz birlikteligi ile kaplanarak; misirli, mantarli, yesilbiberli Dominos’un leziz pizzasina lezzet katiyor.

Siz de bu lezzet deneyiminin bir parçasi olmak ve cazip promosyon firsatindan yararlanabilmek için; www.dominos.com.tr, 444 33 22 ya da Domino’s Pizza iPhone applications’ndan siparis verebilirsiniz. Domino’s Pizza’nin kiskirtici lezzetleri 30 dakika da kapinizda.

DİĞER BASIN BÜLTENLERİ
Domino's'dan Tweet'li Pizza Kutusu
Domino's'un Lezzeti Kenarlarina Tasti
Domino's'tan Sevgililere "Ilk Isirikta Ask"
Domino's'tan Bir Ilk ''Ev Usulü Domates Çorbasi''
Lezzetini Kenara Tasiyan Pizza ''Yeni Italiano''

Domino's Pizza'dan Lezzet Üçlemesi ''1+1+1''


Domino's Pizza
BASIN ODASI BÜLTEN ARŞİVİ TANITIM BİLGİLERİ
Domino's