Doğtaş'tan Kazakistan'a Exclusive Mağaza
Doğtaş'tan Kazakistan'a Exclusive Mağaza Doğtaş'tan Kazakistan'a Exclusive Mağaza Doğtaş'tan Kazakistan'a Exclusive Mağaza Doğtaş'tan Kazakistan'a Exclusive Mağaza Doğtaş'tan Kazakistan'a Exclusive Mağaza Doğtaş'tan Kazakistan'a Exclusive Mağaza Doğtaş'tan Kazakistan'a Exclusive Mağaza Doğtaş'tan Kazakistan'a Exclusive Mağaza Doğtaş'tan Kazakistan'a Exclusive Mağaza Doğtaş'tan Kazakistan'a Exclusive Mağaza
Doğtaş Basın Bülteni

Doğtaş'tan Kazakistan'a Exclusive Mağaza

Doğtaş'tan Kazakistan'a Exclusive Mağaza
iszirvesi.com, 24.5.2012 -- DOĞTAŞ, Yurtdışında 96’ıncı Mağazasını Kazakistan’da Açtı

Mağaza atağına hız kesmeden devam eden Doğtaş, yurtdışındaki 96’ıncı mağazasını Kazakistan’da açtı. Başkent Astana’da açılan Doğtaş Exclusive mağazasının açılışını Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan, TİM Başkanı Mehmet Büyükekşi, TUSKON Yönetim Kurulu Başkanı Rızanur Meral ile Doğtaş Yönetim Kurulu Başkanı ve Türkiye Mobilya Sektör Meclisi Başkanı Davut Doğan yaptı.

Türk mobilya sektöründe iyi tasarım, yüksek kalite ve mağazacılık hizmet anlayışıyla sektörünün öncü markalarından DOĞTAŞ, işlevsellikten uzaklaşmadan, daha çok yaratıcılık, estetik, konfor ve yaşam kalitesinin izinde tasarladığı koleksiyonlarını şimdi de Doğtaş Exclusive Astana mağazasında sunuyor.

Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan, TİM Başkanı Mehmet Büyükekşi, TUSKON Yönetim Kurulu Başkanı Rızanur Meral ile Doğtaş Yönetim Kurulu Başkanı ve Türkiye Mobilya Sektör Meclisi Başkanı Davut Doğan’ın katılımlarıyla gerçekleşen Doğtaş Exclusive Astana mağazasının açılışı yoğun ilgi ile karşılandı. 1.700 metrekareden oluşan Doğtaş Exclusive Astana mağazası, Doğtaş’ın yurtdışındaki 96. mağazası oldu.

Bugün 65 ülkeye ihracat gerçekleştiren, yurtiçi ve yurtdışındaki seçkin noktalarda yer alan 200’ü aşkın mağazasıyla Türk mobilya kalitesini dünyanın birçok yerine taşıyan DOĞTAŞ, 40’ıncı yılını kutladığı 2012 yılında yüzde 40 büyüme hedefiyle mağazalaşma atağına devam ediyor.

DİĞER BASIN BÜLTENLERİ
Doğtaş'tan Libya Çıkarması
Doğtaş, Aldığı Ödüllerle Zirveye Doğru İlerliyor
Doğtaş 40'ıncı Yılında Yüzde 40 Büyüyecek
Mobilya Sektörü 2023 Hedefine 10 Milyar Dolarlık Katkı Verebilir

Doğtaş'tan Kazakistan'a Exclusive Mağaza


Doğtaş A.Ş
T:0212 438 23 36
BASIN ODASI BÜLTEN ARŞİVİ TANITIM BİLGİLERİ
Doğtaş'tan