Doğtaş, Aldığı Ödüllerle Zirveye Doğru İlerliyor
Doğtaş, Aldığı Ödüllerle Zirveye Doğru İlerliyor Doğtaş, Aldığı Ödüllerle Zirveye Doğru İlerliyor Doğtaş, Aldığı Ödüllerle Zirveye Doğru İlerliyor Doğtaş, Aldığı Ödüllerle Zirveye Doğru İlerliyor Doğtaş, Aldığı Ödüllerle Zirveye Doğru İlerliyor Doğtaş, Aldığı Ödüllerle Zirveye Doğru İlerliyor Doğtaş, Aldığı Ödüllerle Zirveye Doğru İlerliyor Doğtaş, Aldığı Ödüllerle Zirveye Doğru İlerliyor Doğtaş, Aldığı Ödüllerle Zirveye Doğru İlerliyor Doğtaş, Aldığı Ödüllerle Zirveye Doğru İlerliyor
Doğtaş Basın Bülteni

Doğtaş, Aldığı Ödüllerle Zirveye Doğru İlerliyor

iszirvesi.com, 6.6.2012 -- 40’ıncı yılını kutlayan DOĞTAŞ, Capital dergisi sektörün “En Beğenilen Markası” ödülü, Ekovitrin dergisinin “Yılın Starları Anketi” sonucunda “Mobilya Sektöründe Yılın Şirketi”, İpekyolu dergisinden “Tasarım ve Kalite Ödülü” ve son olarak “European Business Awards” yarışmasında Türkiye finalistleri arasında yer alarak sektöre ağırlığını koyuyor.

Tüketicilere verdiği değeri, Capital dergisinden “Sektörün En Beğenilen Markası” ödülünü alarak taçlandıran DOĞTAŞ, yaptığı yenilik ve projeleriyle de sektörde öne çıkıyor. Ekovitrin dergisinin her yıl düzenlediği “Yılın Starları Anketi”nde “Mobilya Sektöründe Yılın Şirketi” seçilen DOĞTAŞ, takip edilen, öncü ve değer yaratan bir marka olarak, bir dünya markası olma yolunda güçlü adımlarla ilerlerken, aldığı ödüller ve yakaladığı başarılarla yıldızını parlatmaya devam ediyor.

Son olarak İpekyolu dergisi “Yılın Altın Adamları Ödülleri’nde “Tasarım ve Kalite Ödülü”ne layık görülen DOĞTAŞ, Avrupa iş dünyası çevresinde tanınırlığı yüksek ve prestijli bir ödül olan "European Business Awards" yarışmasında da 203 aday arasından Türkiye finalistleri arasında yer almayı başardı. Yurtiçinde ve yurt dışında Türkiye’yi en iyi şekilde temsil eden DOĞTAŞ, her geçen yıl büyüyen, güçlenen, dinamik ve yenilikçi yapısıyla dikkat çekiyor.

DOĞTAŞ Genel Müdürü İsmail Doğan alınan ödüllerle ilgili; “40. yılımızı kutladığımız bu yıl, DOĞTAŞ olarak, tasarım, kalite ve iyi hizmet anlayışıyla kendini farklı bir yere konumlandırmış bir marka durumundayız. Yaşam tarzları sunan, standartları belirleyen, sektörde takip edilen 40 yıllık köklü bir marka olarak çalışmalarımıza tüm hızımızla devam ediyoruz. Bu güne kadar aldığımız tüm ödüller, başarımızın da bir göstergesidir. Bu motivasyon ve enerjiyle Türk mobilya sektörünü daha da yukarılara çekecek çalışmalarımıza ve aynı kalitede ürünlerimizi sunmaya devam edeceğiz.” dedi.

DOĞTAŞ bugün itibariyle; Türkiye’nin en büyük 500 şirketi arasında yer alıp, mobilya ihracatında ve cirosuyla sektöründe ilk üçe giren mobilya markalarından biri olarak büyümeye devam ediyor. Çanakkale’de doğup dünyanın birçok yerine Türk mobilyalarını ihraç eden DOĞTAŞ, aynı zamanda Çanakkale vergi rekortmenleri arasında yer alıyor.

DİĞER BASIN BÜLTENLERİ
Doğtaş'tan Libya Çıkarması
Doğtaş'tan Kazakistan'a Exclusive Mağaza
Doğtaş 40'ıncı Yılında Yüzde 40 Büyüyecek
Mobilya Sektörü 2023 Hedefine 10 Milyar Dolarlık Katkı Verebilir

Doğtaş, Aldığı Ödüllerle Zirveye Doğru İlerliyor


Doğtaş A.Ş
T:0212 438 23 36
BASIN ODASI BÜLTEN ARŞİVİ TANITIM BİLGİLERİ