Büyük Beden Jean Bulmak Artık Çok Kolay
Büyük Beden Jean Bulmak Artık Çok Kolay Büyük Beden Jean Bulmak Artık Çok Kolay Büyük Beden Jean Bulmak Artık Çok Kolay Büyük Beden Jean Bulmak Artık Çok Kolay Büyük Beden Jean Bulmak Artık Çok Kolay Büyük Beden Jean Bulmak Artık Çok Kolay Büyük Beden Jean Bulmak Artık Çok Kolay Büyük Beden Jean Bulmak Artık Çok Kolay Büyük Beden Jean Bulmak Artık Çok Kolay Büyük Beden Jean Bulmak Artık Çok Kolay
Dolabımıseviyorum Basın Bülteni

Büyük Beden Jean Bulmak Artık Çok Kolay

Büyük Beden Jean Bulmak Artık Çok Kolay
iszirvesi.com, 20.2.2013 -- Dolabimiseviyorum.com'dan Jean Sürprizi: "Blacvıola"

Moda tasarımcısı Melike Çarpatan, Dolabimiseviyorum.com’dan sonra büyük beden kadınların hayatını kolaylaştıracak bir markaya daha imza atıyor. Artık Blacviola ile büyük beden kadınlar tarzlarından ödün vermeden vücut tiplerine uygun jeanleri bulabilecekler. İlk koleksiyonunda flareleg, skinny, boru paça, dar paça ve jean görünümlü non-denim renkli skinnylere yer veren Blacviola, jean modasını büyük bedene uyarlıyor. Şimdilik sadece Dolabimiseviyorum.com’dan satışı yapılacak olan Blacviola ile artık büyük beden kadınlar da tarz sahibi jeanlerine kavuşuyor.

Türkiye’de ilk büyük beden alışveriş sitesi olan Dolabimiseviyorum.com’un kurucusu Melike Çarpatan, konusunda önemli bir adım daha atarak ve yeni markası Blacviola ile büyük beden kadınlara en trend jean modellerini sunuyor.

Kendisi de büyük beden olan Melike Çarpatan, çocukluğundan beri ailesindeki kadınların ve kendisinin vücuduna uygun kıyafet bulmakta zorlanmaları nedeniyle bir moda tasarımcısı olup büyük beden kadınları giydirmenin hayalini kurdu. Eğitimini tamamladıktan sonra sektörde uzun yıllar çalışan Melike Çarpatan 2012 yılında ise dolabimiseviyorum.com ile hayalini gerçekleştirdi. Nüfusun %47’sini oluşturan büyük beden kadınların giyinmek konusunda yaşadığı problemlere çözüm getirmek için kurduğu Dolabimiseviyorum.com’dan sonra eksik gördüğü model ve tasarımlar için uzun çalışmalar sonrasında Blacviola’yı yaratan Melike Çarpatan, markasını ilk olarak dünya trendlerini takip eden büyük beden jean markası olarak konumlandırıyor. Büyük beden kadınların bulmakta zorlandığı ve çok ihtiyaç duyduğu jean pantolon arayışına kendi ihtiyaçlarından yola çıkarak tasarladığı modellerin bulunduğu Blacviola ile yanıt veren Melike Çarpatan, zamanla koleksiyonu Türkiye’de eksik gördüğü gömlek, etek, elbise gibi parçalar ile tamamlamaya devam edecek.

Koleksiyonunda sezonun modası skinny, boru paça, dar paça, flare leg gibi temel modellerin yanı sıra jean görünümlü non-denim renkli skinnyler de sunan Melike Çarpatan, modellerde büyük beden kadınların rahat etmeleri ve vücutlarının daha şekilli görünmesi için elastik denim kumaşlardan yüksek belli modeller hazırladı. Modellerini hazırlarken ise kendinden ve kendi gibi büyük beden kadınların ihtiyaçlarından ilham aldı.

Blacviola’nın 42 ile 60 beden arası olan koleksiyonu şimdilik sadece Dolabimiseviyorum.com üzerinden satışa sunulan Blacviola ile büyük beden kadınlar dolaplarını daha çok sevecek.

DİĞER BASIN BÜLTENLERİ
Büyük Beden Kadinlar Yeni Yılda "Dolabımı Seviyorum" İle Daha Şık Ve İddialı Olacaklar
Artık Anneniz de Dolabını Sevecek

Büyük Beden Jean Bulmak Artık Çok Kolay


DOLABIMISEVİYORUM
T:0212 465 75 40
BASIN ODASI BÜLTEN ARŞİVİ TANITIM BİLGİLERİ
Büyük
Büyük