Artık Fottom.com'a Facebook Hesabınızla Giriş Yapabilirsiniz
Artık Fottom.com'a Facebook Hesabınızla Giriş Yapabilirsiniz Artık Fottom.com'a Facebook Hesabınızla Giriş Yapabilirsiniz Artık Fottom.com'a Facebook Hesabınızla Giriş Yapabilirsiniz Artık Fottom.com'a Facebook Hesabınızla Giriş Yapabilirsiniz Artık Fottom.com'a Facebook Hesabınızla Giriş Yapabilirsiniz Artık Fottom.com'a Facebook Hesabınızla Giriş Yapabilirsiniz Artık Fottom.com'a Facebook Hesabınızla Giriş Yapabilirsiniz Artık Fottom.com'a Facebook Hesabınızla Giriş Yapabilirsiniz Artık Fottom.com'a Facebook Hesabınızla Giriş Yapabilirsiniz Artık Fottom.com'a Facebook Hesabınızla Giriş Yapabilirsiniz
Fottom Basın Bülteni

Artık Fottom.com'a Facebook Hesabınızla Giriş Yapabilirsiniz

iszirvesi.com, 30.9.2011 --

Fottom.com'a artık Facebook hesabıyla kolayca giriş yapılabiliyor. Böylece Fottom için ayrı birer kullanıcı adı ve şifre kullanılmasına gerek kalmıyor.

Nasıl Faydalanıyor?
Mevcut Facebook kullanıcılarının Fottom hizmetlerinden faydalanmaya başlamak için sadece Fottom.com sayfasının sağ üst bölümünde yer alan Facebook giriş butonuna tıklaması ve gerekli erişime onay vermesi yeterli oluyor. Bundan sonraki Fottom girişlerinde, kullanıcı giriş işlemi otomatik olarak gerçekleştirilmekte.

Ne Sağlıyor?
Facebook hesabıyla giriş, öncelikle kullanıcılara kolaylık sağlamakta; Fottom için ayrı kullanıcı adı ve şifre oluşturarak, bunların hatırlanmasına gerek kalmamakta. Ayrıca Fottom çok yakında Facebook'a yüklenen fotoğrafların tekrar Fottom'a yüklenmeden, fotoğraf ve baskılı ürün projelerinde kullanılmasına olanak sağlayan altyapısını da devreye alarak daha da kolay bir kullanıma imkan tanıyacak.

DİĞER BASIN BÜLTENLERİ

Artık Fottom.com'a Facebook Hesabınızla Giriş Yapabilirsiniz


Bilgisayar Destekli Baskı ve Reklam Hizmetleri San. Tic. Ltd. Şti.
Sabit Çığızoğlu
T:0212 210 99 66
BASIN ODASI BÜLTEN ARŞİVİ TANITIM BİLGİLERİ